Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kisebbségi érzése van mellettem, ez az én hibám? 20/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, ő mindig hangoztatta nekem, hogy nem "egy csapatban játszunk", amit ő úgy értett, hogy én sokkal szebb és okosabb vagyok nála.

Szerinte én olyan férfit érdemlek, aki nekem mindent meg tud adni (autót venni, gyémántékszereket adni stb.).

Én mindig mondtam, hogy nekem a "minden" a kapcsolatban azt jelenti, hogy virágot hoz nekem néhanapján, elvisz randizni ( a séta is randi nekem), vagy eljön elém a buszhoz esetleg a sulinál meglep. Nekem ezek jelentik a mindent, de ezt bezzeg nem teszi meg!

Mikor ezek után én ezt felrovom neki, hogy nekem ezek hiányoznak, régen szó nélkül megtette nekem (az első két hónapban a kapcsolatban, utána elkezdődött az egyetem, és BME mellett "nincs ideje"), én vagyok a hibás, a követelőző!

De én ezeket megteszem neki, apró ajándékok, kedveskedés, egy csésze kávé, meglepem az egyetem előtt, stb. Pedig én is nagyon nehéz szakon vagyok.


Az a baj, neki előttem állítása szerint csak nagyon csúnya barátnői voltak, mégis együtt volt velük 1-4 éveket.

Őszintén szólva, tényleg nem voltak szép lányok, de inkább igénytelenségben látszik meg (torzonborz haj, igénytelen öltözködés, fogszabályzó hiánya, olyan otromba "nézzé má a kocsmába hogyan iszok" kiírások... )

És a barátom nagyon nem ilyen, igényes és ad magára minden téren.


Mégis miért érzem úgy, hogy nekem nem adja meg azt, mint azok a lányok megkaptak?


Szépen igyekszem megfogalmazni ezeket, de az utolsó két hónapban már csak kiabáltam vele, mert elszakadt a cérna a folyamatos elhanyagolástól...


Nem akarom elhagyni, megoldani szeretném a problémánkat. Vagyis nekem probléma, hogy ő nem figyel rám.


Másodéves egyetemisták vagyunk 20/L és 20/F



2016. márc. 21. 21:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

De hát ő nem akar szakítani. Eddig kétszer jutottunk odáig, hogy faképnél hagytam és minden veszekedés vége, hogy elmondom neki, ha ennyire telibe tokja az érzéseim, hagyjon el.

Retteg is ettől, aggódik hogy elveszíthet állítása szerint. Veszekedés után mindig normális egy hétig.


De hosszú távon nem megy, bekattan és elfeledkezik rólam. Úgy érzem, képtelen szeretet adni, pedig nagyon szeretetre méltó és én tényleg érzem hogy nagyon szeret és ha olyan helyzetbe kerülnénk, bármit megtenne.

Mióta felvázoltam neki ezeket mind, mintha kicserélték volna, sokkal kedvesebb. Pedig előtte is mondtam...


Lehet hogy csak üvölteni kellett :D

2016. márc. 22. 08:04
 12/22 omba ***** válasza:
100%

Hetenkénti üvöltözéssel fenntartani egy kapcsolatot?

Állítása szerint.... és a viselkedése?

2016. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát most javul a helyzet de ki tudja...
2016. márc. 22. 09:05
 14/22 Demoklészi válasza:

Ha most ilyen, ilyen lesz később is. Mindig lesz oka, hogy épp miért hanyagol el.. Hagy el és keress mást.

A lányok úgy is olyanok, most hallottam, hogy exem fülét is két pasi nyalogatta, egyik barról, másik jobbról. :)

Nem is bánom, hogy ilyen nyomorék már nincs velem ^3

2016. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány és másik lány 100% nincs a dologban. Álmai nője vagyok.

Tényleg képtelen kimutatni a szeretetét, a családjában is ezt látta.

Apukája új felesége most igyekszik kihozni a ferjéből (barátom apukaja) a szeretetet, mert nem tanultak róla, nem volt szokás a családban, egyszerűen nem tudják hogy kell.


Ma is, eszébe sem jutott eljönni értem, pedig fél órát kellett volna várnia az egyetemen. Helyette itthon ült...


Komolyan megőrülök de neki ez nem fontos és el is mondta az arcomba.

2016. márc. 22. 19:49
 16/22 anonim ***** válasza:

#13, hát nm tartott sokáig a javulás.

te szó nélkül lehiszed azt a feltevésedet, hogy szeret téged, csak nem tanulta meg kimutatni...

Az, hogy fél órát nem áldoz arra, hogy várjon rád valahol, nekem nem azt bizonyítja, hogy szeret.

2016. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Érdekes egyébként.

Nagyon érzékeny arra ha én egy pillanatra nem mutatom ki a szeretetem.

Féltékeny is gyakran.

Tudom, hogy szeret velem lenni és csak összebújni is otthon szex nélkül.

Alig várja, ha buli van hogy együtt menjünk. Nélkülem kedve sincs menni, viszont büszke rám amikor együtt vagyunk, arra is hogy szerinte okos vagyok és szép.

Csak ez a lustasága kikészít... Ha nagyon összeszedi magát kijön elém, de mostanában mindig pont zuhanyzott és én mondtam neki hogy ne jöjjön (amikor akart), mert megfázik. De azért haragudtam, hogy miért nem készült el előbb, állítása szerint én szólok mindig későn, hogy mikor indultam.

Mindegy...

2016. márc. 23. 11:03
 18/22 A kérdező kommentje:

Az a brutális hogy most is megkértem erre, és inkább nem jön, hanem azt mondja, hogy hazamegy és rendet rak, én meg órák után menjek utána.


Ilyenkor meg tudnám folytani...

2016. márc. 24. 22:47
 19/22 A kérdező kommentje:
* fojtani bocsánat ideges vagyok most :(
2016. márc. 24. 22:47
 20/22 anonim ***** válasza:
Simán ne menj utána. Nehogymár... Majd ha fontos vagy neki egy kicsit is, észbe kap. Ha meg nem, akkor teljesen fölöslegesen töröd magad.
2016. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!