Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mihez kezdenetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mihez kezdenetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk egyutt. Nagyon szeretjük egymást jó a kapcsolatunk. Nem rég össze is költöztünk. Ott találtunk házat ahol ő felnőtt abban a faluban. Nekem eléggé unalmas itt mivel én nem itt nottem fel. Szinte semmi ismerősöm se nincs itt. Az ő szulein kívül. Így hát eléggé unalnassak a napjaim. Dolgozni szeretnék csak a barátom szerint elég az ő keresete abból bőven megelunk. Ahogy ide költöztünk meoa tévét se bírtuk beallitani így egész nap csak a zene megy. Szóval nagyon unalmas.
2016. márc. 22. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleve bele sem mentem volna egy ilyen helyzetbe.


Keress munkát, mert bele fogsz zakkani a beszűkülésbe.

2016. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fél év után lehet, hogy elhamarkodottan döntöttél ...

Kicsit, ha jobban megismerted volna...

Mindenesetre, ne hagyd magad ennyire befolyásolni és pláne ne ő mondja meg, hogy mit tegyél és mit ne!

2016. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keress munkát annak elenére h ő nem szeretné ha dolgozz: 1 lefoglalod magad 2 lessz saját kereseted és munkaviszonyod(amit a nyugdijnál is fontos),mert nem bíztos h a kapcsolatotok örökké tart.

Vegyél kutyát,sétáltasd és tanitgasd. Vagy menya biciklizni,futni. Esetleg keress barátokat. Énis faluba laktam,itt nöttem fel,de nem szerettem.

Esetleg beszélj vele,hátha hajlandó lenne költözni.

2016. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én szeretnék dolgozni mivel csak lenne társaság merpersze onnalo keresetem. Csak sajnos itt faluba nehez munkát találni maximum foldekre bírnak kimenni szezon munkát vállalni. Az ő szulei is abból élnek mivel nagyon kevés a munkalehetoseg itt.
2016. márc. 22. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vedd rá a költözésre. Én ha nem költözne ott is hagynám. Nem fügnék teljesen senkitől.
2016. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipikus példája, amikor a mélyebb összhang nincs meg, és teljesen mások a két fél elvárásai egy kapcsolattól.

(Egyébként hol van az, ahol még tévéadás sincs?)

2016. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van teve csak a programokat kell rajta beallitani. Ami pénzbe kerül és most nincs rá pénzünk.
2016. márc. 22. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából a tévé itt a legkisebb probléma szerintem.

Én "kicsit" korainak találom ezt az összeköltözést. Minek kell eszeveszettül rohanni? Egy párkapcsolat nem lóverseny!

Fél év még arra sem elegendő, hogy komolyan megismerjétek és kiismerjétek egymást.

Így pont azok a dolgok nem jöttek (még) felszínre, amik a későbbiekben buktatót jelenthetnek. Mit szeretnétek egy kapcsolatban? Mennyire egyezik a jövőképetek?

Láthatóan ő eltartani szeretne (amit én nem tartok egy ideális modellnek, de ha a másik fél is ezt szeretné, akkor nincs baj vele), te pedig érvényesülni szeretnél az életben. (Ami teljesen érthető és normális.) Ezt kéne megértetned vele. Hogy te teljes értékű ember szeretnél lenni, nem háztartásbeli, aki szinte ki se mozdul otthonról.

Túl azon, hogy nem biztos, hogy mindenki arra vágyik, hogy egész nap otthon legyen, még egy jól kereső partner mellett sem árt, ha meg tudsz állni a lábadon. Oké, most dúl a szerelem, de mi van, ha vége? Mi van, ha mondjuk évek múlva lesz vége? Nulla munkatapasztalattal, mondjuk 30 évesen már sokkal nehezebb belevágni. Persze, ezek csak távoli eshetőségek, de jobb előre gondolkodni. :)

Magyarázd meg neki, hogy te nem ilyen életet akarsz, és hogy teljesen más munka után hazamenni a nyugiba, mint egész nap ott kuksolni.

2016. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!