Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom?

Figyelt kérdés

Mindössze fél éve járok a barátnőmmel.


Van egy kis kertem,évekkel ezelött vettem. Van rajta egy kis faház,néha a munka elől és a város zajátol ide menekülök pihenni.


A mostani barátnőm arra kér( követeli),hogy adjam el,és a pénzért amit kapok érte vegyek belőle neki kocsit.Amivel be tud vásárolni,és a városba mászkálni.


Normális szerintetek,hogy kérhet erre?Ti mit tennétek?



2016. márc. 24. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ideje váltani. Ez még viccnek is rossz...
2016. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Elvitted már oda? Most jön a jó idő, ha meg akarod beszélni vele, mutasd meg neki, milyen ott, miért fontos neked. Beszélhetsz is neki erről, mikor ott vagytok.

A helyedben semmiképp nem adnám el, ha nem érti meg ezek után sem, hogy miért fontos ez neked, akkor ints búcsút neki.

2016. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Elvittem már többször is.Nem igazán érti meg szerintem.

Jó érzés ott lenni a családommal ,barátokkal.Inni ott egy sört,vagy húst sütni a kő grillen, amit haverokkal építettünk bontott téglábol.

2016. márc. 24. 18:32
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen nincs, mondd, hogy csak viccelsz. :D
2016. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A rózsás kommentelő ötletét erősen megfontolnám és hozzátenném:többé vissza ne gyere!


22/N

2016. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Kérdező, jobbat érdemelsz egy ilyen lánynál. Sokkal jobbat.
2016. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

Többen is írták, hogy kamu szaga van a dolognak. Sajnos vannak ilyen nők. És ezt én nőként mondom. Ez a tipikus eset, hogy dörgölőznek a pasihoz, az meg megvesz nekik mindent. Aztán jön a kopp. Amúgy szerintem, kedves kérdező, ha most ilyet követel,később mi lesz?! Tudom, hogy "eszednél vagy", csak akkor ezek szerint a párod nem ismert jól ki, hogy téged nem lehet palira venni. Én elgondolkoznék a helyedbe, hogy miért is van veled.


Sok sikert.


25L

2016. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik fórumról idéznék egy olvtársat:


Amúgy is, már 100 forintért kap kocsit, amivel bevásárolhat, és még vissza is kapja a százasát a vásárlás végén.

2016. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
rugd ki . azonnal.
2016. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet nem kérhet tőled. Vegyen a saját pénzéből kocsit, ha arra vágyik. A te tulajdonodhoz nincsen semmi köze.
2016. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!