Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak vannak titkai de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak vannak titkai de azt mondta hogy annak is eljön AZ ideje . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Na nemá', utsó! Akkor én rossz ember vagyok, mert sohasem mondtam el egyik páromnak sem, hogy gyerekkoromban csórtam a közértben egy doboz cigit?"


Megint sikerül valakinek kiforgatnia a válaszokat.

Ha nem kérdezte közvetve sem, akkor nem baj, ha nem mondtad el. De ha egyszer is feltette az a kérdést, hogy "drágám loptál már?" És elmondtál neki pár esetet, de pont ezt nem, akkor igen, rossz ember vagy.

De ha konkrétan arra kérdezett rá, hogy loptál-e már cigit, és te hazudtál, vagy elsumákoltad a választ, akkor is rossz ember vagy, de akkor már elárultad a "párkapcsolatodat" is. És igen, ebben az esetben jogos, ha kidob a csaj, és jól is teszi.

A bizalomba nem fér bele, egy apró, hazugság sem. A kegyes hazugság, is hazugság.

2016. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy a kérdés a titkokról szólt, és nem a hazugságról, kedves utolsó?
2016. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, megvan. :-)

És neked, hogy ha hazudsz valamiről, azzal eltitkolsz valamit? Olvasd el figyelmesebben, mert én is arról írtam.


Ha eltitkolsz valamit, és nem kérdeznek rá, közvetve, vagy közvetlen, akkor nem baj. De ha rákérdeznek, és tovább titkolózol, az már hazugság. Így már érthetőbb?

(Titkolózás = Hazudozás) <> Őszinteség

2016. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól működő párkapcsolatba nem fér bele a titkolózás. Habár a titkolózásnak több oka is lehet. Lényeg, hogy szerintem nem kell tenni semmit. A titkok majd idővel kiderülnek. Vagy így, vagy úgy.
2016. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!