Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges, hogy gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy gazdag és átlagos családból származók nem tudnak együtt élni? :/

Figyelt kérdés
A párom gazdag családból származik én meg átlagos családból. Itt volt a húsvét család látogatás minden anyumék kocsonyával vártak és küldtek is hozzánk ,erre a párom a kocsiba elkezdett magyarázni nekem , hogy ez megalázó neki hogy küldennek kaját mintha nem lenne pénzünk csinálni ilyet .Elmagyaráztam neki hog kedveskedni akartak , erre azt mondta hogy ezzel a szegényes kajával ne nevettessék már ki magukat.Már akkor nem szóltam semmit oda értünk hozzájuk .Náluk tatár beefsteak volt sonka tekercs meg ilyennek erre a párom a fülembe súgta hogy ilyen a normális étel nem a kocsonya. Nemrég költöztünk össze és most vettem észre hogy mennyire sznob , meg ha én főzök bármit húzza a száját hogy mi ez a olcsó kaja , mindennel próbálkoztam már semmi nem tetszik neki . Múltkor azt is hozzám vágta hogy égettem őt azokkal amiket eszek , ketten voltunk otthon és sajtos tejfölös tésztát ettem mert meg kívántam ...Nem bírok ilyen beképzelt pasival együtt lenni jobb ha szakitok?

2016. márc. 29. 14:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam , hogy szegények vagyunk hanem azt hogy átlagos családból szármatók
2016. márc. 29. 14:49
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha ilyen csávóra vágytál akkor egyél! De tényleg, csak azt nem értem, hogy ilyen csaj hogy a fenébe jön össze ilyen tahó, sznob fasszal? Mit láttál benne? Vagy annyira jól néz ki, hogy elolvadtál a látványtól, vagy mi? Vagy ez a bunkóság volt vonzó a kezdetekben?
2016. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Amíg nem költöztünk össze addig nem volt ilyen jött hozzánk megette és még azt mondta ,hogy ízlik is anyum főztje meg az enyém is . Azt akkor is észrevettem amikor náluk voltam , hogy másabb étel van náluk meg mindenkinek drága telefon ,de sose piszkált a párom ezekkel azóta ilyen amióta összeköltöztünk azóta piszkál mindennel , ha tudom hogy ilyen akkor dobom , de csak most mutatta ki a valódi énjét..
2016. márc. 29. 14:55
 14/21 A kérdező kommentje:
Egy kettő beszólása volt de azok fel se tűntek akkor
2016. márc. 29. 14:56
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak most kezd eloszlani a rózsaszín köd. De amúgy te tudod mit vagy képes elviselni. Bár ahogy leírtad, nem jósolok sokat nektek.
2016. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gazdag ember is lehet normális, a pároddal az a baj, hogy egy sznob bunkó.
2016. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az anyagi helyzetetekhez. A párod egy bunkó ember, ha szegény lenne, akkor is az lenne, csak akkor más miatt szólogatna be.
2016. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni.Lenéz téged is meg a családodat is.Aki lenéz,az nem szerethet igazán.
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ìgy jár az, aki sznobot választ. Ez kell sok rib*nek vastag pénztárca. Amúgy ha elviseled ezt a frátert meg is érdemled, hogy ìgy jársz.
2016. márc. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én spec kifejezetten szegény családból származtam a feleségem meg kifejezetten gazdagból, aztán mégis tok jól elvoltunk 20+ évet...

Ez a pasi nem fog megváltozni: debil, infantilis.

meg sohasem lesz képes arra, hogy maga erejéből csináljon valamit.

2016. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!