Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges, hogy gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy gazdag és átlagos családból származók nem tudnak együtt élni? :/

Figyelt kérdés
A párom gazdag családból származik én meg átlagos családból. Itt volt a húsvét család látogatás minden anyumék kocsonyával vártak és küldtek is hozzánk ,erre a párom a kocsiba elkezdett magyarázni nekem , hogy ez megalázó neki hogy küldennek kaját mintha nem lenne pénzünk csinálni ilyet .Elmagyaráztam neki hog kedveskedni akartak , erre azt mondta hogy ezzel a szegényes kajával ne nevettessék már ki magukat.Már akkor nem szóltam semmit oda értünk hozzájuk .Náluk tatár beefsteak volt sonka tekercs meg ilyennek erre a párom a fülembe súgta hogy ilyen a normális étel nem a kocsonya. Nemrég költöztünk össze és most vettem észre hogy mennyire sznob , meg ha én főzök bármit húzza a száját hogy mi ez a olcsó kaja , mindennel próbálkoztam már semmi nem tetszik neki . Múltkor azt is hozzám vágta hogy égettem őt azokkal amiket eszek , ketten voltunk otthon és sajtos tejfölös tésztát ettem mert meg kívántam ...Nem bírok ilyen beképzelt pasival együtt lenni jobb ha szakitok?

2016. márc. 29. 14:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem állhatom meg, hogy ne mondjak valamit, a párom igazi Pest környéki piás proli család sarja, én hegyvidéki gazdag polgári családban nőttem fel, ahová néztem, ott pénz, diplomahegyek. Náluk csak szeméthegyek a tömbház alatt. Mi is több mint húsz éve együtt vagyunk, házasok. Minden erejével azon volt, hogy a családi hátteret (nem a családot, mert nem rosszindulatúak, csak isznak nagyon) valahogy elfelejtse, a szegénység és az igénytelen élet ellen tegyen. És ma már doktori fokozata is van... Sikerült a kiemelkedés. Sem én, sem a családom nem éreztette vele soha, hogy máshonnan jön, őszinte, kedves, becsületes ember, és nagyon imádnivaló.... Szerintem a szeretet nem családfüggő tehát, de nagyon el lehet rontani, ha valaki nagy arcot növeszt a semmire, iPhone, márkás cuccok, ebéd szinte mindig étteremben, vacsora elegáns helyen....
2017. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!