Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom nem kíván engem. (a többi lent)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal.Túl korán feküdtünk le. A kapcsolatunk harmadik hetében. Ő már nem volt szűz viszont én az voltam. Azóta nem feküdtünk le. Célozgattam én neki hogy kívánom.de terelte a témát. Meg szerettem volna ott aludni nála de azt mondta a rossz jegyei miatt nem lehet stb.

Nem értem.Kerdeztem tőle miért nem akar lefekedüdni velem vagy nem volt jó velem.Miért nem kíván? Aztmondta túl hamar lefeküdtünk és az nem volt helyes.Valaki érti ezt?

19/L


2016. márc. 29. 15:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :)

Meg szeretnem kérdezni, hogy megoldódott-e a dolog ? :)

2016. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!