Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom annyira féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom annyira féltékeny lett, hogy nem akar találkozni velem. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Most szombat, vasárnap nem is talalkoztunk. Haverekkel volt meg ment ide ida. Húsvét hétfőn reméltem, h minél hamarabb eljön hozzám, h minél több időt tölthessünk együtt, mert az az utolsó szabadnapja. Erre nagy lazán számolta az órákat, és mondta, h majd este eljön hozzám. Én persze szerettem volna ha kicsit hamarabb jön, mert délután, anyukán elment pár órára és szerettem volna vele kicsit kettesben is lenni (foleg, h azelotti napokon nem talalkoztunk, utana meg dolgozni fog). O persze ennek ellenére is lazán intézte az "öntözést". Én meg vártam itthon. Meglátogatott egy fiú ismerösöm. Nem sokra rá (este) jött a párom is egy másik sráccal. Közben az ismerösöm elment. Azután meg a másik srác mondta a páromnak, hogy megy, de ő maradjon. Erre a párom azt mondta nem marad, mert látja, h jól elszórakoztam. És kb 5 percet volt nálam utána lelépett. És ment tovább öntözni. Közben végig bombázott mindenfèle smsekkel, h majd beszélünk, es úgy is szeret ha a másikkal voltam. Tegnap azt irta smsben, h szeretne ha megbeszélnénk. Én mondtam, h talalkozzunk, es beszéljünk, de mar nem akart talalkozni. Ennek ellenére smsben kérdezgette, h de azert lefeküdtem vele?


Szóval azóta nem akar talakozni (ma sem), de telefonon úgy beszél mintha misem történt volna. Nagyon hiányzik és szenvedek ettől. Akarom már, h beszéljük meg, mert belül őrlődőm emiatt. Hogy bírjam ki, h ne szenvedjek?



2016. márc. 30. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
megérdemled
2016. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Hogy bird ki?

Nem kibirnod kell a pasit! Ejtened.

De te megmagyarázod magadnak. Akkor minek kérdezed hogy hogyan birjad ki?

Bírod te!

2016. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dobjad,ennek nincs ertelme.
2016. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!