Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal szüneteltetjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szüneteltetjük kicsit a kapcsolatunkat de ő közben mar keresgel, flörtöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal két eve vagyunk együtt es az utobbi időben sokat veszekedtünk, megbeszéltük hogy kicsit szüneteltetjük a dolgot...de ő közben társkereső oldalon mar flörtöl... ugy erzem átvert, becsapott.Nagyon szeretem de most haragszom ra. vele még nem tudtam beszélni....talan jobb is.. tanácsot kerek tőletek, hogy latjatok? mit tegyek?
2010. ápr. 4. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azert ezt nem hinnem,de latszik is,hogy nem kulföldön elsz:) A plusz egy ember azert nem gyenge kiadas anyagilag es ha valaki kihiv akkor szerintem azt komolyan gondolja. Szamold az elberletet,kajat,meg mondjuk ha elmentek valamerre, annyi penzert megfözne maganak is, a masik fele meg, hogy egy ket eves kapcsolat utan nemhiszem, hogy fözni es mosni hivna ki a parjat.

Udv. 26/L

2010. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

számomra nem egyértelmű a kérdező "párjának" a neme


Ha fiu a párja, akkor nem alapvetően elégedetlen, nyilván csak ki akarja magát tombolni, félrekacsingat, spórol.

Megoldás: meg kell fogni, még amíg megvan utána kell menni külföldre


Ha lány a párja, akkor a hülye barátnőktől, meg a női lapok online levelezőrovatától kapta azt a hülye tanácsot, hogy hamarabb feleségül veszed, ha így tesz féltékennyé.

2010. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!