Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe? Írnátok észérveket?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nekem ő az első komoly kapcsolatom, így természetesen mindent megtettem azért, hogy jó legyen, de azt hiszem túlzásba vittem...


Az utóbbi időben a barátom egyre tiszteletlenebbül beszél, viselkedik velem én pedig félek érte szólni, félek, hogy csak veszekedés lenne belőle vagy csak én reagálom túl vagy értem félre a viselkedését.


Nem vagyok normális ugye, hogy ilyen "férfival" ennek ellenére is együtt maradok és menteni akarom a menthetőt?


Kérlek ne csak annyit írjatok, hogy "dobd ki!", hanem írjatok észérveket, amikkel meggyőztök arról, hogy ez így nem mehet tovább!



2016. ápr. 1. 16:59
1 2
 1/14 Blade Bone ***** válasza:
100%
Semmibe vesz, nem hallgat rád, nem tudsz mellette érvényesülni, nem tudod önmagad adni, félsz tőle. Nem egészséges ez a kapcsolat, nincs benne egyetértés, mindenben neki van igaza, elnyom téged és leginkább az a baj, hogy ha te nem lennél engedékeny, már nem lennétek együtt, mert akkor nem felelnél meg neki.. Választanod kellene az örök szenvedés és az időszakos szenvedés közt.. Mellette nem tudom mi szól, szeteted?
2016. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reagálod túl. Egy nővel nem szabad így bánni. Túl sokat azért nem tudtunk meg rólatok, de amiket leírtál, abból az jön le, hogy már nem érzed jól magad a kapcsolatban, csak nem mersz lépni. Vagy határozottabb leszel és közlöd vele, hogy így nem beszélhet, bánhat veled, vagy fogod magad és kilépsz a kapcsolatból. Túl engedékeny vagy.
2016. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nem is számítottam ilyen jó, hasznáható válaszokra, de ezek... le a kalappal.


Első a kérdésedre válaszolva: Szeretem, de egyre inkább kezdek kiábrándulni belőle. Azt hiszem először fellépek és ha ez nem siker, akkor pedig le...


Még egyszer köszönöm! Jöhetnek még!

2016. ápr. 1. 17:23
 4/14 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy egyre kevesebbet beszél velem (ezt meg is említettem neki, amire azt a választ kaptam: hogy azért, nem ér rá, ezer dolga van) és ha beszélgetünk is akkor, csak arról, hogy vele mi történt, meg az ő témáiról. :(


Fogalmam sincs miért vagyok még mindig vele. De az biztos, hogy még képtelen lennék elhagyni, de lassan és biztosan összeszedem magam és ha nem változtat, elé állok és megmondom neki, hogy vége.

2016. ápr. 1. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Neked is vannak vágyaid és jogod a boldogságra. Lehet, hogy szereted még, de ha ő így bánik veled, ez nem tarthat vissza attól, hogy otthagyd. Mindenképp beszélj vele, és mond el neki, te mire vágysz. Ha nem hajlandó pozitív irányba lépni a kapcsolatotok megőrzése végett, akkor nincs helyed mellette.

Második válaszoló vagyok.

2016. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy figyeled a kérdésemet és a fejleményeket és a válaszod! Puszi :)
2016. ápr. 1. 17:54
 7/14 Blade Bone ***** válasza:
100%

Háát, szokták azt mondani, hogy mindig az tűri el a legtöbb rosszat a másiktól, akiben nagyobb a szeretet, és akiben mélyebbek az érzések, ilyenkor hajlamos az ember az érzései és a majdan bekövetkezendő változások irányába reményeket táplálni.. De sajnos ez nem mindig hozza magával a várva várt változást, mert ami egyszer elindult a rossz irányba, az legtöbb esetben csak mégrosszabb lesz.

Szóval érthető miért vagy még vele, és két év után nem kevés erőre lesz szükséged, hogy összeszedhesd magad, de menni fog, csak gondolj a jövődre, ez erőt ad majd ahhoz is, hogy folytasd, és ahhoz is, hogy továbbléphess.

2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
Majdhogynem lényegtelen, hogy te reagálod e túl. Szorongsz és nem tudsz önmagad lenni egy olyan kapcsolatban, ahol a leginkább az kéne h legyél. Ha azt az utat választod h maradsz, tűrsz, nyelsz, előbb utóbb megbetegíted magad fizikailag is. Gyáva ember sosem lehet boldog.
2016. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Átérzem:( Én se tudtam kidobni valakit, akivel megromlott a viszonyunk nagyon... végül ő tett ki, valamilyen idióta indokkal, ami nem volt igaz, utánam két nappal kb már másra hajtott.

Azóta van barátom, aki szeret és tisztel hosszabb idő után is, és fog is, tudom jól. Szerintem ez többet mond mindennél, ha tudtam volna, hogy léteznek ilyenek még, hülye lettem volna nem lelépni... :)

2016. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem írok észérveket, csak annyit hogy mindenki a maga szerencséjének (boldogságának) a kovácsa.
2016. ápr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!