Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő akar gyereket, én nem. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akar gyereket, én nem. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt 22-23 évesek vagyunk.


Valószínűleg az hozta ki belőle ezt, hogy néhány barátnőjének már van/lesz hamarosan gyereke.


Elmondta, hogy szeretne jövőt látni velem, gyerekkel, osszekoltozessel.


Bennem akkor tudatosult, hogy én egyiket sem akarom, gyereket legalábbis még soksok évig biztos, hogy nem(talán soha)


Én nem szeretném őt bántani, se hitegetni, velem ezek az álmok nem fognak teljesülni.


Ám! Tény, hogy sokszor veszekszünk, mégis jók vagyunk együtt.


Szerintetek vegyem el az álmát, csak azért, mert jól érezzük magunkat együtt vagy törjem össze(es magamat is) a szakitassal annak reményében, hogy egyszer, talán másnál megtalálja a számításait?



2016. ápr. 8. 09:12
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

De mivan, ha ő nem akar szakítani?


Tehát inkább elnyomja a vágyait(legalábbis most) és velem akar lenni?


Azt azért nem fogom mondani, hogy tudom, hogy jobb lesz neked így...ennél borzalmasabb szakitas nem is letezhet

2016. ápr. 8. 10:52
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ebben kompromisszumot nem igazán lehet kötni, mert nincs olyan, hogy félig legyen gyerek. Ha mindketten határozottan kiálltok a saját hozzáállásotok mellett (amik egymás ellentétei), akkor veszett ügy, és borítékolható az eredmény.
2016. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha véletlen nem szakítotok,gumit mindig húzz,mert aztán fizetheted a gyerektartást.
2016. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem a mi válaszaink alapján kéne eldöntened hogy 4 év kapcsolatot eldobj vagy sem.

Pont így és pont ezen félelmeiddel, és aggályaiddal együtt le kéne ülnöd a barátnőddel és megbeszélni. Ha nem vesz komolyan akkor állítsd választás elé és talán elgondolkodik. Mindenképpen az ő döntése legyen hogy mit szeretne, nem a tiéd. Ha pedig tényleg úgy gondolod hogy ez csak msot egy szeszély mert a barátnőknél baba lesz akkor adj még időt és lehet hogy lecseng. Ennek ellenére nem kerülheted el h újra feljöjjön ha valóban gyermeket szeretne.

A baj ott kezdődik hogy te nem akarsz jövőt, gyereket , összeköltözést. Tény hogy fiatalok vagytok még nagyon, de akkor mégis mik a terveid a lánnyal? Éltek mint hala vízben? Talán egy kicsit te is lehetnél előrelátóbb és kompromisszum készebb de ez csak az én véleményem. Lehet h te már eldöntötted h szakítasz mert lapos a kapcsolatotok és igazából ez most egy jó alkalom ...

2016. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%
nálunk ez pont fordítva van..vagyis én vagyok a nő és én nem szeretnék összeköltözést, közös jövőt, gyereket de én már az elejétől megmondtam a barátomnak... pont mint nálatok, mikor összejöttünk ő is azt mondta szeretne fiatalon apuka lenni (25-26 körül) de én sosem akartam hitegetni vagy becsapni és bármikor felhozta ezt vagy az összeköltözést mindig határozottan nemet mondtam. és mai napig is!! szeretjük egymást, én úgy vagyok vele hogy addig maradok vele amíg jól érzem magam mellette aztán majd tovább állok. ő pedig reménykedik még, hogy meggondolom magam pedig már milliószor közöltem vele a helyzetet.
2016. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy leülj és közöld vele, hogy nem akarsz gyereket, nem akarsz költözni, nem tervezel vele és ez nem fog megváltozni! Jó neked ez így, nem ő a nagy Ő, ennyi, ilyen van, rajta áll, hogy marad-e így vagy sem, de te ha kell ezt add írásba neki, hogy szakításkor ne az legyen, hogy de ő azt hitte... hitegetni nem fogod, ez a véleményed. Ha ő gyereket akar és jövőt stb akkor tőled nem fogja megkapni. Egyébként az se 100-as aki ezek tudatában marad egy kapcsolatban, miközben ő nagyon mást akar, az inkább mártír szerepre pályázik.

Ha látod, hogy nem megy a dolog, akkor szakíts vele (akár erre, akár másra hivatkozva) neked is van egy olyan párod a világban, aki szintén nem akar babát és nem lesznek veszekedések.

2016. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
43%

aki még összeköltözni sem akar a párjával az minek van vele?

vagy majd mindenki megy külön lakni, és néha egymásnál alszanak, mint a tinik?

2016. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
30%
az összeköltözés olyan mint egy kamuházasság, ezen kívül felesleges vitákat szülhet
2016. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
szánalmas kifogás
2016. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Na 15-ös, akkor te átérzed, ugyan ez...semmi konkrét dolog a szakitasra, viszont ez így egy időzített bomba.


''nem jó, hogy x év múlva majd előfog kerülni egy téma amiben nem értünk egyet és bár most jól érezzük magunkat, szakitok''? Hát ez...


Értem én, hogy neki más jövő kell, de 4 éve basszus, hát kötődünk egymáshoz.


Nem egyszerű most a bölcsebbnek lenni mindkettőnk kárára, még ha tudom is, hogy több esélye van, ha még most szakítunk.

2016. ápr. 8. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!