Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van kiakadva a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van kiakadva a barátom?

Figyelt kérdés
Mostanaban ugy érzem, elhanyagol a baratom. Sokat tulorazik, este 8 ra er haza, de igy is napi 1 orat a számítógép előtt tolt, programozni tanul, meg németül, mert az a terve, hogy Nemetorszagba Menjen ki szerencset próbálni. Mert h mindig ez volt az alma. Nem hogy velem törődne.Nem erzem, hogy minőségi idot toltenenk együtt hétközben. Hetvegen azert jobb a helyzet. Egyebkent mondom neki, hogy Magyarorszagon is lehet boldogulni, meg én is szeretem a munkam, bar keveset keresek, szobal én viszont nem akarok külföldre menni. A munkahelyemen van egy aranyos srac, aki megért.Akivel meg tudom beszelni a problemaimat. Sokat dumálunk Facebookon, sokszor lefekves előtt is. A baratom meg mostanaban ezt kifogásolja, pedig a srácnak van barátnője, én sem akarok tole semmit, de jo, hogy valaki megért. 26l

2016. ápr. 8. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én ebből a pár sorodból simán el tudom dönteni hogy nekem pl tuti nem kellenél :D

Kész ez a gondolkozásmód... Egyébként most azon jár az agyad hogy jól megcsalod valakivel és most várod az itteni válaszolók feloldozását amikor majd azt tanácsolják hogy hagyd el mert ez neked már elég motiváció lesz "elhagyni" amit a nők úgy értelmeznek hogy mostantól szabad megcsalni. De a poén az hogy az hogy neki teszel ezzel szívességet.

2016. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda problémák, hogy a párod sikeres akar lenni, és mivel 10/9 fiatal kimegy külföldre nem hinném, hogy ezért kellene leszólnod, egyébként is a többség is csak hétvégén találkozik a párjával általába, szóval nem értem mit vársz tőle, de ha megcsalod vagy félrekacsintasz remélem pórul jársz.
2016. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ki lennék akadva ha egy másik pasival beszélgetnél rengeteget.

De mondjuk ha a pasid ezt nem nézi jó szemmel, mondjuk foglalkozzon ő veled, mondjuk. És akkor meg van oldva a problémája.

Meg a tied is.

Amúgy attól még, hogy van nője, lehet ki akar veled kezdeni a másik srác, de nem szemből jövő, hanem hátulról.

2016. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat,aki hozzád való.Mondjuk én mennék külföldre,de nálatok ez így nem összeegyeztethető.A másik pasi meg kb. érzelmileg csalja a nőjét,az sem kellene.
2016. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ebből az jön le, hogy nem összeegyeztethető az életcélotok. Ő ambiciózus, karrierista, te pedig szereted a nyugodtságot, kényelmet. Más személyiségek vagytok, szerintem nem fog hosszú távon működni a dolog.

Ha ez megnyugtat, én veled értek egyet, de azért, mert pont ilyen beállítottságú vagyok.

2016. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ott vége van a történetnek, hogy ő ki akar menni külföldre, te pedig maradni akarsz...

És igen, azért van kiakadva, mert azzal a másik sráccal lelkizel órákat.

Beszéljétek meg, hogy mit is akartok valójában egymástól.

Nem vagytok lelki társak, ahogy látom...

2016. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoznak a céljaitok, akkor kár húzni egymás idejét. Sem az ő, sem a te vágyaid nem kevésbé fontosak, hogy beáldozzátok a másik oltárán. Majd jön olyan, akivel hasonlóbban lesznek az elképzelések.
2016. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A baratod kiirt mar egy kerdest, hogy Nemetorszagba akar menni, de a baratnoje nem akar vele menni, bla bla bla....nem itt kene csaladi eletet elnetek. Mar regen rossz, ha a problemakat nem vele beszeled meg, hanem idegeneknek teregeted ki.


Jogosan van kiakadva a pasid ha te mas pasikkal feszbukkozol!

2016. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:

Nekem ez a kettő valahogy üti egymást: "napi 1 orat a számítógép előtt tolt" --> <-- "Sokat dumálunk Facebookon, sokszor lefekves előtt is" - gondolom együtt laktok.


A helyedben egyrészről örülnék, hogy a pasim ambíciózus, másrészről lásd az előző válaszokat.

2016. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ám nálad bajok, kérdező! Ez kb. olyan, mintha azzal cseszgetném a párom, hogy ne tanuljon tovább, jó lesz ő árufeltöltőnek is a tescoba, csak az a lényeg, hogy velem foglalkozzon...:D Persze, aztán meg egy-két év múlva szétmentek, és bánhatná örökre, hogy elbaxta miattad az életét. :D
2016. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!