Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm párja külföldön dolgozik, a két fiú nem ismerte egymást, így barátnőm meggyőzte a párját hogy intézzen neki munkát oda kinn. Intézett is, viszont az addigi jó kapcsolatuk megromlott, hisz az én párom mindent közöl velem, az ő párja pedig semmit, na és ez rosszul esett a barátnőmnek, én pedig közöltem hogy nekünk másabb a kapcsolatunk. Na de szerinte én vagyok a hibás, mert én uszítottam barátnőmet a pasira, azzal hogy én jobban tudom mit csinál a pasija, mint ő! Még azt is hogy mit vesz, az hogy bográcsozni mennek, ki kinek lesz a szobatársa stb.

Barátnőm ezen felkapta a vízet.

Fölhánytorgatta azt is hogy majd nekünk is így jár a kapcsolatunk, és nekem sem esett jól mikor közlés nélkül ment az élettársam biliárdozni!


2016. ápr. 9. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul még az is baj ha a párját védem meg, pedig én csak a barátnőmet tudom meghallgatni, nagyon ritkán beszélek a pasijával, max akkor mikor rám ír.
2016. ápr. 9. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolatuk felszínes,erről nem te tehetsz.

A barátnőd pasijának kéne elgondolkodni inkább,hogy miért nem a nőjével beszéli meg a dolgait.

2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőd nagyon hárít,hogy ááá,jó a kapcsolat.
2016. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!