Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet esélye egy humoros, magabiztos, de átlagos külsejű fiúnak egy nagyon szép lánynál?

Figyelt kérdés
Légyszi,életkort is írjatok!
2010. ápr. 6. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mérne lehetne?
2010. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez a nagyon szép lánytól függ. tőlem például lehetnél brad pitt kinézetű is,ha unalmas vagy,nem kellenél. ha vicces vagy,és tényleg vicces dolgok történnek,viccesek a beszólásaid tuti nem érdekelne hogy hogy nézel ki. főleg ha magabiztos is vagy,meg határozott
2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetne. Elmondok neked valamit, ha tegyük fel nagyon izmos vagy akkor csak a hülye p*áknak fogsz bejönni egy normális csaj le se szarja. Ha túl vékonyvagy vagy túl vastag akkor az a bajj szóval az átlag jobban bejön nekik.
2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ezen az oldalon mindenki átlagosan néz ki?
2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egy szép lány vagyok és nálam lenne esélye egy ilyen fiúnak. Azt mondjuk nem tudom,hogy egy NAGYON szép lánynál lenne-e esélyed.xD
2010. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

11:10-nek

Jóképű sajnos nem vagyok,de ronda sem...vagyis átlagos.

2010. ápr. 6. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ezt írom de ha itt felteszed ezt a kérdést akkor szerintem nem is vagy annyira magabiztos....:(
2010. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már pusztán a magabiztosság is lehet szexi,ha nem fordul beképzeltségbe.És a humor is vonzóvá tud tenni.
2010. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam habozni,de ez a lány szinte már gyönyörűnek mondható,ez miatt bizonytalankodok most egy kicsit.
2010. ápr. 6. 11:18
 10/15 anonim ***** válasza:
A szépség relatív!!! Lehet, hogy szerinted a lány gyönyörű más szerint meg nem... Lehet, hogy azt hiszed átlagos vagy, de egy lány meg rólad gondolja azt, hogy gyönyörű vagy...
2010. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!