Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet esélye egy humoros, magabiztos, de átlagos külsejű fiúnak egy nagyon szép lánynál?

Figyelt kérdés
Légyszi,életkort is írjatok!
2010. ápr. 6. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne (:


A norm. csajok nem külső alapján ítélnek hanem manapság inkább MAGABIZTOSSÁG alapján (:

Ezt alappal mondom, mert énse vagyok 1 Adonis (:

Igen van kockás hasam meg jo bicepszem, alkarom, jo humorom, de ez semmit nem érne magabiztosság nélkül (:

És igen odajönnek néha a full sunák de ha megszolal már elhajtom, mert a többsége olyan buta... (de vannak kivételek, mint pl a mostani barátnőm :) )


Szóval magabiztosság kell az egészhez és ez ad 1 szexis kisugárzást is a lány felé(:

És azért mert csinos nem feltétlen h belül is bejön;)


Ice;) (16/f)

2010. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden esetre egy próbát igazán megér!!!
2010. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Miért ne lehetne? Nekem volt 2 olyan barátom, akiről mielőtt összejöttünk tudtam, hogy nem a legszebbek közé tartoznak, de mégis őket szeretem a legjobban! Az egyikkel 1 és fél évig jártam a másikkal 5 hónapja járok és még most is tart a kapcsolatunk és nagyon nagyon szeretem ! Mondjuk ez a téma emberfüggő, mert ismerek én is pár csajt, akik annyira ízetlenek h mindig arra vágynak h egy fiú érzékeny legyen és kényeztesse, őket mégis nem kell nekik, mert átlagos és nem rív ki a tömegből a szépségével! Szerintem a legjobb tanács, hogyha megismered és azt te is fogod látni és érezni, hogyha érdeklődik irántad! A humor a fiúban felbecsülhetetlen kincs és a magbiztosság jó dolog csak vigyázz át ne ess a ló túloldalára! Ha megbecsülöd és elkényezteted, mindenben a kedvébe jársz, nem lehet probléma és mindig add önmagad: D én szorítok… hajrá
2010. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Persze,h lehet...=D

Lehet,h a lány "csk" szép, és csk NEKED NAGYON szép.(?) =D

De biztos.

2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy a szépség relatív... Nálam is volt, hogy eleinte egy fiú külsejét nem találtam előnyösnek, utána meg tökre megtetszett. A humorérzék meg mindig nagy pirospontot ér!

19/L

2010. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!