Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom dícsérgeti sokszor az egyik kolléganőjét, hogy milyen csinos stb. Ez a nő magas, hosszú szőke hajú. Én épp az ellentéte alacsony bár nem túlzottan inkább átlagos magasságú vagyok és barna hajú. Szóvá tettem a páromnak erre mondja hogy neki nem tetszik a szőke haj inkább a barna, meg neki nem tetszik a magas se inkább a normál méret. Tehát magyarán én tetszek neki. Meg neki én vagyok a legszebb. Ezt mondta. De akkor mit dícsérgeti a kolléganőjét?
2016. ápr. 16. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hogy dicsérgeti,miket mond pontosan?
2016. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csinos, jól néz ki meg hogy nagyon magas, mindig miniszoknyában van.
2016. ápr. 16. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél féltékeny. Nem fogadott vakságot. Ha zavar kérd meg,hogy ezt a barátaival vitassa meg.
2016. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a típust minden pasi megnézi.

Egyik barátnőm pont ilyen: nagyon magas, szőke hajú, kék szemű, vékony testalkatú. Az arca nem különösebbeb szép, a testarányai is furcsák, inkább a felsőteste hosszú, a lábai befelé állnak, rossz a tartása, melle szinte nincs is. Nagyon kedves, de iszonyat buta szegény, naiv és nagyon orrhangja van.

Múltkor előttem ment az utcán jó pár méterre, kíváncsi voltam hány pasi bírja ki, hogy ne forduljon utána. Egyetlenegy sem bírta ki...

Évekig padtársam volt, mellette szörnyen tramplinak éreztem magam, pedig nem vagyok csúnya én sem. Én hosszú barna hajú, barna szemű, átlagos testalkatú (inkább sportos) lány vagyok. Bevallom irigyeltem a figyelmet, amit mindig is kapott, de a kinézetét nem. Hetente új pasija volt, mert szegény olyan buta volt, hogy mindegyiknek bedőlt, de mindenkinek csak szexre kellett. Sajnáltam emiatt kicsit, de mindenkinek meg van a maga keresztje.

Ha választhatnék bármilyen külsőt magamnak a közelébe se lenne az övének, de a pasik többségének ez az álma ez kétségtelen.

Szerintem fura, hogy a párod bármelyik másik nőt dicsergeti neked. Ez azért elég bunkó dolog. De ha többet nem fordul elő, akkor próbálj túllépni ezen. Remélhetőleg nem megcsalásról van szó, csak simán ő is egy átlag férfi aki ezt a típust nem bírja szó nélkül hagyni...

(én csak azt nem értem, hogy az én szememben is gyönyörű nők -nem magamra célzok- miért nem kapnak ugyanilyan csodálatot és elismerést, megbámulást)

2016. ápr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van egy nagyon fura filozófiám: "A sikeres ember észreveszi a másikban a jót, és meg is jegyzi, ahelyett hogy irigykedik rá."


Én is dicsértem meg már férfit a barátom előtt, mondván milyen jóképű, meg nőt is, hogy milyen szép. Vagy valakit az eszéért, sikeréért, nyelvtudásáért. Utólag visszagondolva, lehet, picsit tapintatlan voltam, de tényleg nem akartam rosszat.


Ha TÉNYLEG tetszene neki, nem pedig csak elismerné, hogy szép, akkor nem neked áradozna róla. Fogd fel úgy, mintha egy festményt dicsérne.

2016. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek. Az a nő a jelek szerint csinos. Szóval, ha ezt mondja, kb annyit mond, hogy a Föld gömbölyű.

Te hogy jössz a képbe?

2016. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!