Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a párod más nőnek írná, hogy "szeretlek", "hiányzol" stb?

Figyelt kérdés

A történet a következő,2 éve vagyunk együtt,kb egy fél éve kezdett furcsán viselkedni,de eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget,azt mondta fáradt,stresszes a munkája miatt.

Mostanság viszont nagyon rossz lett a helyzet,mintha idegesíteném,nem akar velem lefeküdni ,programot csinálni,ilyesmi. Magyarázatot nem adott és elkezdtem gyanakodni,nem vagyok rá büszke,sosem csináltam ilyesmit,de belenéztem a telefonjába .

Hónapok óta beszélget egy nővel,kb fél napokat,a munkahelyén is,ahogy kivettem még nem találkoztak,de azt írja neki hogy szereti,hiányzik ,alig várja hogy lássa ..

1 hétig nem tudtam mit tegyek,végül szembesítettem vele a páromat,és kértem adjon magyarázatot ,amire nem hajlandó,otthagy ha beszélek hozzá,vagy letagadja az egészet . Hiába mondtam neki,hogy LÁTTAM .

Igazából az zavar a legjobban,hogy annyi tisztesség nincsen benne,hogy őszinte legyen és azt mondja vége .

Mit tegyek ? Vagy tényleg én fújom fel,és ezt semmiségnek kéne tekintenem,csak azért,mert fizikailag nem volt ugye a nővel .. de engem akkor is zavar .


2016. ápr. 16. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék?Dobnám gyorsan és frissen.Ebben a kapcsolatban már nincs értelme bizalomnak.
2016. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

"fél éve kezdett furcsán viselkedni"

Na, ez itt a gond, hogy ezt a jelet már az elején te lesz..rtad!


Egyébként elgondolkodhatnál azon is, hogy vajon miért alakultak így a dolgok. Biztos nem ok nélkül kezdett téged megcsalni a párod.

Egy párkapcsolat mind a két félen múlik, olyan nincs, hogy csak az egyik a hibás!


Szakíts, ennek a kapcsolatnak már semmi értelme sincs.

2016. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem szartam le,csak megbíztam benne,ennyi.

Biztos hibás vagyok,de egyenlőre nem jöttem rá miben,én nagyon szeretem ,mindig törődtem és foglalkoztam vele ,nem telepedtem rá ,nem votlam házisárkány ... úgyhogy nem értem

2016. ápr. 16. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon gondolkozz, hogy hibáztál-e vagy nem.


Azon gondolkozz, hogy most, hogy egyértelműen megcsal, miért nem vágtad még ki mint a taknyot. Ez az igazi probléma.

2016. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
2016. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Hogy mit tegyél egy ILYEN szituban??? Egyszerú a válasz nagyon...Mond akkor neki TE azt hogy: "VÉGE, ennyi volt"...(Mivel nagy valószínűséggel amúgyis ez lehet a helyzet veletek...)
2016. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szakitanek. Eleg egyertelmu
2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bence_ ***** válasza:

Ő ilyen.

Ahelyett, hogy megbeszélné veled, hogy mit akar inkább megcsal.

Szükséged van egy ilyen emberre, valóban ilyen ember illik hozzád?

Ha a valasz nem akkor változtass!

2016. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, mire vársz. egyértelmű, hogy itt szakítani kell..

és igen, rohadt gerinctelen, hogy még akkor is sunyul, amikor a szemébe mondod, de ez nem változtat semmit azon, hogy ennek véget kell vetni...

2016. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%

"annyi tisztesség nincsen benne,hogy őszinte legyen és azt mondja vége ."


pontosan, még valszeg nem biztos a másik nő, és addig te is megteszed.


Az is nagyon visszataszító, hogy te felnőtt módjára megbeszélnél vele valamit, ő meg lapít, mint egy taknyos kölyök.


Hálás lesz neked, ha te mondod ki, azt ami van: ennek vége már.

2016. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!