Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnád tolerálni, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnád tolerálni, ha a barátnőd az exével lakna?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal lakok együtt, nem jókedvemben, hanem ha elköltözök idő előtt, akkor nem kapom vissza a kauciót, amit nem engedhetek meg magamnak.. A barátom állítja, hogy nem zavarja, de nem tudom.. A pasik hogy gondolkoznak erről átlagban? Létezhet, hogy tényleg nem baj neki?
2016. ápr. 20. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyértelműen, NEM.
2016. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
engem nem zavarna ...
2016. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Az én pasim kb a kezembe adná a kaució értékét, csak jöjjek el, és ne maradjak ilyen megalázó helyzetben.

A másik dolog viszont az, hogy cikinek érezném, hogy ő ad pénzt, de ha pl fizu után okésabb a helyzet, akkor meg lehet beszélni hogy visszadod neki.


Viszont ez meg sem fordult a párod fejében. fura...


Egyébként mi köze van a főbérlőnek ahhoz hogy ott alukálsz, vagy a pasidnál??? Költözz a párodhoz, és akkor a kaució is visszajár.

2016. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Inkább csak nem mondja. Hozzá nem tudsz költözni? Elég kellemetlen és megalázó helyzet..

Megkérdeztem a páromat, ő azt mondta, hogy össze se jönne így az adott lánnyal, hisz ki tudja hogy alakulnak az érzelmek, összezárva csak más a helyzet.

Én kifizetném azt az összeget csak jöjjön el onnan az illető. Amúgy megbeszélhetnétek hogy elmész, az exed ottmarad, keres lakótársat, és amikor lejár az idő, odaadja neked a kaukciódat. A főbérlőnek nem a személyed számít, hanem hogy meglegyen a 2 fő ha így adta ki.

2016. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

Egyébként ilyen "tök lényegtelen" infókat kihagytál, hogy egy franciaágyon alszotok az exszel, vagy külön szobában??


Mert szakítás után nálam is maradt az ex 1 (vagy talán 2 hetet), de akkor még nem volt új pasim.

Szóval, nekem nőként totál zavaros hogy mit csináltok.


Amúgy ha egy szobában vagytok az exszel és a mostani pasit ez nem zavarja, akkor az új jelölted is kattant.

2016. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szobát bérlünk, szét van húzva az ágy, de egy szobában lakunk. A féltékenység abszolút nem probléma, a barátom tudja hogy már kb utáljuk egymást, és sokat sírok az exem miatt, gyűlölöm, hogy vele kell laknom, nem még hogy akarjunk egymástól bármit is..


"Egyébként mi köze van a főbérlőnek ahhoz hogy ott alukálsz, vagy a pasidnál??? Költözz a párodhoz, és akkor a kaució is visszajár."

Igen, de akkor meg a lakbért fizessem potyára még hónapokig?? Ahányszor csak tehetem, a páromnál alszok, de van amikor nem tudom megoldani (nem pesten lakik, én meg pesten tanulok, reggel nem érnék be órára tőle)

2016. ápr. 20. 14:03
 7/16 anonim ***** válasza:
nein
2016. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szerencsétlen helyzet, az biztos

Nagy mázlid van,ha találtál egy olyan palit,akit ez nem zavar.

2016. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sztem még eltelik így egy kis idő, aztán a pasid benyögi, h viszlát, mert neki ez így nem pálya.
2016. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

rövid válasz: LOL

hosszabb: igen, szomorú, hogy a pénz miatt erre kényszerülsz. ha nem lesz vége hamarosan, akkor probléma lesz bőven

2016. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!