Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnád tolerálni, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnád tolerálni, ha a barátnőd az exével lakna?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal lakok együtt, nem jókedvemben, hanem ha elköltözök idő előtt, akkor nem kapom vissza a kauciót, amit nem engedhetek meg magamnak.. A barátom állítja, hogy nem zavarja, de nem tudom.. A pasik hogy gondolkoznak erről átlagban? Létezhet, hogy tényleg nem baj neki?
2016. ápr. 20. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amíg az exnél laksz, legyen bármi oka is, neked kéne valamennyi sütnivalódnak lenni, hogy addig nem pasizgatsz orrba-szájba, úton-útfélen. Vagy talán gyorsan be akarsz újítani, legyen hová egyből átbútoroznod?
2016. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Fél évvel a szakítás után "szedett fel" a barátom, akinek már több éve tetszettem, nem én "pasiztam be gyorsan"...

Szerencsére egy hónap és vizsgaidőszak, akkor már alig látom az exem, meg nyáron is, ősztől pedig szabad vagyok és mehetek ahova akarok.

Nem hittem, hogy mindenkinek ennyire szakító ok, a barátom olyan lazán kezeli :O

2016. ápr. 20. 14:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy addig mást dug. Erre nem gondoltál? Lehet szét kéne nézni a pasinál.


Az exed amúgy mit szól hogy fél éve egymás durcás fejét kell neznetek?

2016. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmiképp sem. Ez milyen már.... Szerintem gáz, az ok a párod részéről lényegtelen.
2016. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

1000%, hogy nem "dug mást" :D

Az exem kvázi élvezi, hogy megkeserítheti az életem, akkor idegesít és szól, amikor csak teheti.

2016. ápr. 21. 09:12
 16/16 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van olyan, hogy anyagi okok miatt be vagy korlátozva, de azért ez elég kellemetlen lehet a mostani párod számára. Ha ő nem foglalkozik ezzel, az elég érdekes, erről inkább nem írok véleményt, de te szerencsés helyzetben vagy.

Én azt sem tudnám tolerálni, ha a barátnőm albérletben másik fickóval lakna, akihez semmi szál nem köti, de ez az én véleményem.

2016. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!