Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei sosem fogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei sosem fogadtak el. Sokan azt mondják hogy ez a barátom hibája mert nem tett érte semmit hogy elfogadjanak. Külön élünk mert az anyja igy akarta. Kire haragudjak? Az anyjára vagy rá?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
senkire
2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerinted a kisfiadnak jó, ha te haragosdit játszol és emiatt feszült vagy? Biztos vagyok benne, hogy ezzel neki baromi sokat árthatsz. Próbáld rendezni velük a kapcsolatodat a lehető legbékésebb szintre.
2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
7: 26 és 25
2016. ápr. 20. 20:42
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos már az elején megmondtam volna, hogy vagy külön költözés vagy szakítás! De miért szültél neki gyereket ilyen körülményeknél? Mondd csak meg neki szépen, hogy vagy elköltöztök és együtt lesztek vagy keresel másik apát! Hogy gondoltad ezt? Hogy élhettél eddig így? Nem azon vagyok kiakadva, hogy a szülei... hanem hogy ez a pasi ennyire anyuci pii fia és nem fogja fel, hogy van neki egy CSALÁDJA! És azon is, hogy gyerek nélkül hogy nem jöhettél rá, hogy ennyire hülye? Itt mindenki hibás, gyerekkel sokkal nehezebb lesz!
2016. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Most komolyan... ez a kérdésed? Hogy kire haragudj? Senkire, mert csak magadnak ártasz ezzel.

Ha viszont az a kérdésed, hogy szerintünk is a barátod-e a hibás, a válaszom: részben.

Mivel a körülményekkel nem vagyunk tisztában, ennél többet nem is tudok mondani.

2016. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Költőnő? ***** válasza:
Felnőtt embernek égy szülő meg tud tiltani bmit? Hát ez azért felettébb izgalmas.
2016. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem szültem volna ,ha tudom hogy ez lesz. Azelőtt minden más volt. Amikor terhes lettem,még szerett a családja!
2016. ápr. 20. 20:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk nem kellett volna gyereket szülni neki, amíg nem éltek együtt önállóan mások segítsége nélkül. Szóval haragudhatsz magadra is. De ha már anya lettél, akkor legyen fontosabb a gyerek a haragodnál, és ne tedd ki fölösleges stressznek. Én tudom, hogy milyen egy olyan családban felnőni, ahol az emberek orrolnak egymásra, ha te is ezt a mintát követed majd, már most sajnálom a kisfiadat.
2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kisfiú jön ki a legrosszabbul ebből... mindenképpen hagyd ott az apát és kezd új életet! A kicsit meg látogassa meg, ha akarja!
2016. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Költőnő? ***** válasza:
Gyereket együttélés nélkül? Azzzzigennn
2016. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!