Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel vagy ő volt bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel vagy ő volt bunkó?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomnak sok dolga volt ma és fel kellett volna adnia egy csomagot, de én felajánlottam, hogy feladom szívesen, mert délután úgyis arra van dolgom. Azt mondta nem kell vele csinálnom semmit, csak odaadni és ennyi, oké. Elvittem, vártam egy csomót a postán, aztán nem tudtam feladni, mert nem volt normálisan becsomagolva. Telefonon szóltam a barátomnak, hogy nem fogadták el, mire azt mondta hogy "tudtam hogy nekem kellett volna elvinnem" és ez elég rosszul esett, mert úgy mondta mintha az én hibám lett volna ez... Vagy csak én fújom ezt fel?
2016. ápr. 22. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyesmi,de illene bocsánatot kérnie a meggondolatlan megjegyzésért.
2016. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak te fújod fel. Nyilván arra gondolt hogy nem kellett volna téged ilyen helyzetbe hozni, hogy bűntudatod legyen, mikor csak segíteni akartál. Ezért szeretek én is mindent magam intézni. :)
2016. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miert nem csomagoltad be es vitted vissza a postara?
2016. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Háát... őszintén? Bunkó volt, persze van mentsége, mert mérges lett, h nem lett elintézve.., gondolom fontos lett volna, h elmegy a csomag a mai napon. De..., ..! Én, bármilyen szar helyzet is lett, kikértem volna magamnak, basszus, ő csomagolta be, legközelebb nem vállalnék ilyet neki, és ezt el is mondtam volna, pár kedves szó kíséretében!

Ő volt a bunkó, ezt nem hagynám. Tudod, mindenki azt kap, amit megenged a másiknak...

Sajnos, van egy rossz érzésem: te vagy az alsóbbrendű a kapcsolatban, sztem ez máskor is kiütközik, és észre is veszed... Sajnálom. :(

Vmit tenned kell, ez hosszútávon nem lesz jó.

Beszéld meg vele, ha nem változtat lépj ki a kapcsolatból, mert ez nem egyenrangú kapcsolat..

2016. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hábakker... aki nem tud egy csomagot újracsomagolni és feladni, az mitől akar egyenrangú lenni?
2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És hol a faxomba csomagolta volna újra 5-ös, a postán?

Oszt mivel??

IQ fájter, te akarsz véleményt nyilvánítani??

Csomagoljál sokat, hátha agyad is lesz! :DD :P

2016. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem b*meg... öt méterrel arrébb, a járdán.


(Tényleg egy szellemi lángszórónak kell lenni egy csomagolás OTTHONI ellenőrzéséhez?)

2016. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És otthon ki a faxom tudta, h nem jó a csomagolás...?? Hee?!

:DDD

Itt mindenki postás?.... :)

2016. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Ő hirtelen bunkózott, nyilván nem gondolhatta komolyan, hogy a te hibád, csak pillanatnyi dolog volt. Nem kéne ezen rágódnod.


Amúgy a helyedben én azt csináltam volna, hogy megkérdezem, hogyan kéne, és a páromat már úgy hívom fel, hogy "Szia, nem fogadták el, de most megyek, és becsomagolom rendesen, oké?".


Mellesleg én vidéki vagyok, de nálunk van lehetőség a postázóban csomagolásra, bár veszett drága.

2016. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De, baxxa meg, nem a kérdező hibája, h nem fogadták be a postán... a barátja nem csomagolta be, ahogy a postai küldeményt kell... ( postán dolgoztam, szal, tudom, hány probléma van).

Nem ment el, de nem a kérdező hibájából... (nem ő csomagolta). Pont. A barát nem volt tisztában a küldés feltételeivel... a kérdező csak helyettesített, ugyanezt lett volna, ha a barát viszi el a postára...

Szívességért személyeskedés?? ... és úgy, h ugyanezt kapta volna a barát a postán?...

Bunkó volt.

Nem egyenrangú ez a kapcsolat.

Ennyi.

:(

2016. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!