Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövőnk ennyi probléma után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövőnk ennyi probléma után?

Figyelt kérdés
Huszonéves pár vagyunk, háromszor szakítottunk eddig, de sosem volt szó megcsalásról. Mindig visszataláltunk egymáshoz, de már vannak nyomai a múltnak, amin dolgozunk. Most is szeretjük egymást és küzdünk egymásért, bár én kicsit jobban, mert sajnos én hibáztam és elvesztette a bizalmát és a jövőképét felém. A páromat nagyon megviselte a legutóbbi szakítás, előjött nála egyfajta depresszió, semmi nem érdekli, más véleménye se, spontán sírás, elmarja a szüleit és engem is, antiszociális hajlamai vannak/voltak, ami kihatott az egészségére is. Jelenleg nem vagyunk hivatalosan együtt, viszont ugyanúgy találkozunk és azt látom, hogy jól haladunk. Mindig meglepem valamivel, nagyon figyelmes vagyok és nincs az a pénz, amit ne költenék rá (bár tudom, hogy nem ez számít). Jelenleg mindketten a karrierünkre koncentrálunk és ő nagyon belevetette magát a sajátjába. Nem érzem azt, hogy mellette eszébe jutnék. Hetente 1x, max 2x beszélünk, hétvégén találkozunk. Élőben minden nagyon jó, aranyos, figyelmes is tud lenni, ragaszkodó, viszont hétközbe, ha nem látom, néha nagyon rideg, tőszavakban válaszol és kedvetlen, nem érezteti azt, hogy szeret, inkább mintha egy haverral beszélne. Néha dühöt is érzek a múlt iránt és kétséget, hogy érdemes-e ezt csinálni. Nem érdeklődik irántam, inkább elmondja a saját történetét és utána fél mondattal rákérdez. Pár hete felvetette az összeköltözést, amit állítása szerint jól átgondolt, de valahogy a viselkedésével olyan összeegyeztethetetlen. Szerintetek van jövőnk ennyi probléma után? Leküzdhetőek ezek? Mit tanácsoltok? Már fél éve ez a helyzet.

2016. ápr. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtobb parnak innen mar nem sikerul rendbehozni a dolgokat. A bizalmat helyreallitani eleg nehez, ha megprobaljatok jobban jartok ha elmentek szakemberhez.
2016. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ennek mi értelme van. Boldogtalanná, depresszióssá teszitek egymást, nem is akartok igazán egymás életében lenni, csak ragaszkodtok valamihez, mert egykor volt valamiféle érzésetek a másik felé. Az én hangulatomat letörte ez a szenvedés dráma, amit ti lenyomtok nap mint nap. Ha valaki 3-szor szakít, annak bizony oka van, meg jelentése. És nem az, hogy ti nektek márpedig együtt kell lenni. Már rég boldogok lehetnétek, ha nem nyomorítanátok egymás életét megszállottság miatt.
2016. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szerinted/szerintetek segítene, ha sokszor átbeszélnénk a problémákat, jelenlegi érzéseinket, kiadni a régi dühöt, stb. Nyilván komoly beszélgetéseink eddig is voltak, csak nem olyan gyakorisággal. Sajnos félek ettől a beszélgetéstől... Sokszor mondja, hogy jól van, aztán közben bevallja, hogy voltak mélypontjai. Félek, hogy a sok rossz felhoz olyan dolgokat, amivel inkább ártok a kapcsolatnak és újra összeveszünk.
2016. ápr. 22. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a múltat el kell engedni. Ha rendbe akarjátok hozni, kezdjétek tiszta lappal. Ehhez mondjuk ő is kéne, de a leírásod alapján nem sok hajlandóságot látok benne.

Nem biztos, hogy érdemes vesződni ezzel, ha ennyire elveszítettétek ag összhangot :/

2016. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatnak akarsz meg artani? Ennek a haldoklo nyuglodesnek? Engedjetek el egymast, nincs mit megbeszelni a semmin. Ket honap es sokkal boldogabbak lesztek enelkul a senyvedes nelkul.
2016. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az az érzésem, hogy nincs értelme folytatni a dolgot. Valószínűleg a régi érzelmek emlékeibe és a megszokásba kapaszkodtok. De így csak raboljátok egymás idejét, és elveszitek egymástól a lehetőséget, hogy más mellett lehessetek boldogok. Megpróbáltátok, többször is, szóval nem mondhatjátok el, hogy nem küzdöttetek érte. De ennek nincs jövője. Engedjétek el egymást.
2016. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!