Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Nagyon kivagyok. A történet a következő.20 éves lány vagyok és most szakítottam a volt párommal akivel 3 és fél évig voltunk együtt. Több dolog miatt is vége lett.

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok...

A történet a következő.20 éves lány vagyok és most szakítottam a volt párommal akivel 3 és fél évig voltunk együtt.több dolog miatt is vége lett.az egyik hogy elmúlt a szerelem,a másik pedig hogy van valaki más aki megdobogtatta a szívem.volt párommal eltudtunk szépen válni,bevallottam neki mindent(nem csaltam meg),és megbeszéltük.bár még ez is nagyon fáj de ami igazán rossz az a következő.

a másik fiú.neki van párkapcsolata,és ezt én tisztességben is tartom,nem nyomulok rá,és nem akarom őket szétválasztani.a lényeg hogy mi nagyon jóba vagyunk(voltunk).nagyon sokat beszéltünk,egyformák a világnézeteink és szerintem összeillenénk,és ő is kedvel.mikor vége lett a kapcsolatomnak egyből írt,vigasztalt,ez hihetetlenül jól esett,és tegnap megköszöntem neki és mondtam hogy fantasztikus ember.ő nem tudja hogy én belészerettem és lehet hogy jobb is lenne ha nem tudná.pedig tudom ha neki sem lenne bnője összejönne velem,de van és nem akarom tönkretenni a kapcsolatát.

de arra nem válaszolt semmit sem és láttam hogy ki is törölte.most attól félek hogy félreértett valamit,és már nem leszünk jóba.de most úgy érzem nem tudnám azt elviselni ha őt is elveszíteném.ma pedig találkozunk is mert egy helyen dolgozunk.


ne haragudjatok hogy ilyen hosszú és össze-vissza van minden.

borzasztóan érzem magam napok óta és nem akar csillapodni,és ráadásul nem tudom ezt kivel megbeszélni,azért írok ide,szükségem van a segítségetekre,hogy mit csinálhatnék ez ügyben.


2010. ápr. 7. 10:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszélgetni vele. Akár arra is rákérdezhetsz, hogy mi volt az oka annak, hogy nem válaszolt a leveledre. Elmondhatod neki, hogy ez egy picit zavart, mert féltél, hogy valami rosszat írtál benne.

Ha később sor kerül még beszélgetésre, akkor rákérdezhetsz a kapcsoltukra. Terveznek-e gyerkőcöt a párjával, stb. Ne félj attól, hogy fáljni fog. Nem lesz kellemes, ha pozitívakat mond, de legalább képben leszel, hogy mire számíthaszt. Nincs rosszabb attól, ha az ember hitegetni magát, mert nem tud eleget szive választottjáról.

2010. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!