Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Féltem a gyermekimet!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Féltem a gyermekimet!

Figyelt kérdés
A párommal megromlott a kapcsolatunk, már egyáltalán nem vagyok boldog. Azonban van két gyermekünk, akik eléggé apásak. Van itt olyan, aki úgy hagyta ott a férjét, hogy a gyerekek ragaszkodtak hozzá? Hogy viselték? Nagyon félek, hogy megviselné őket!
2016. ápr. 25. 09:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

7:

Ahogy mondtam tisztelem őket, amiért minket választottak saját maguk helyett. Érted mi az az önzetlenség? Amikor valaki más érdekét a sajátod elébe helyezed úgy, hogy az neked nem feltétlenül okoz örömet.


A rengeteg tudományos kutatásról nem is beszélek, ami azt bizonyítja, hogy a legnormálisabb emberek ÁLTALÁBAN azokból a családokból kerülnek ki, ahol egy apa és egy anya nevelte fel közösen a gyerekeket kb olyan 18-20 éves korukig.


"15 éve nem szexeltek..."

...egymással.


"önző vagy"

Én mondjam nekik hogy váljanak el? Én mondjam nekik azt 10, 15 vagy 18 éves koromban mikor ezeket észrevettem, hogy "Anya, apa. Váljatok el kérlek, mert látom hogy ti nem vagytok így boldogok. Most önzetlen kisgyerek leszek, aki csak rátok gondol. Én csak azt akarom, hogy ti legyetek boldogok." Te voltál valaha gyerek?

2016. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam gyerek, normális családban, nem olyan Adams Familyben hál istennek mint a tiétek. Kutatás?:D Az.. ismered mi az a dysfunctional family? Nézz utána biztos észre fogsz venni hasonlóságokat.
2016. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%

"De mégis ezt ezerszer jobbnak tartom, mintha szétmentek volna."


Mert brutálisan önző vagy, és örömöd leled abban, hogy ők elbszták az életüket, de nem érdekel, hogy már tizenöt éve nem simogatta senki szerelemmel anyádat, az a fontos hogy NEKED jó és kényelmes volt, igaz? Gusztustalan egy ember vagy!

2016. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

12-13:


Ha neked lenne szar vagy a gyerekednek, csak ezek közül választhatnál, kit választanál?

2016. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

"Anya, apa. Váljatok el kérlek, mert látom hogy ti nem vagytok így boldogok. Most önzetlen kisgyerek leszek, aki csak rátok gondol. Én csak azt akarom, hogy ti legyetek boldogok." Te voltál valaha gyerek?'


Igen, ÉN voltam önzetlen gyerek, aki 14 évesen azt mondta az anyjának, hogy túl sokat veszekedtek és látom, hogy minden nap szomorú vagy, nem baj, ha elváltok én ugyanúgy foglak szeretni. Igen ÉN ezt mondtam neki! Te mit? Dögöljetek meg, kiabáljatok és szenvedjetek, de egy házban lakjatok, mert neked úgy jó! Elmondhatatlanul lenézlek amiatt, hogy anyád és apád szenvedése semmit nem mozdított meg benned 22 éves korodig, sőt, most még büszke is vagy rá, hogy ők feladták a boldogságukat és életüket a te szánalmas nevelésed miatt! Tökéletes példa vagy arra, hogy érzelmileg nulla lettél!

2016. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Ráadásul úgy beszéltek, mintha én csak kiélvezném a helyzetet, jól ellenék itt. Szerintetek ha családom lesz és véletlenül ilyen helyzetbe kerülök, én nem tenném meg ugyanezt a gyerekeimért? (De)

Tudjátok így működnek a dolgok. Amiket a szüleidtől kapsz, azokat legtöbbször nem nekik lesz lehetőséged visszaadni ugyanabban a formában, hanem a gyerekeidnek.


Szerintem akik azt mondják, hogy a válás jobb, mint egy nem 100% boldog család, azok csak magukat nyugtatják azzal, hogy elhitetek magukkal, ők a gyerekeikre is gondolnak. Közben pedig nem.

2016. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A gyerekeket a tapasztalat szerint 90%-ban az anyánál helyezik el.

Én is éltem úgy vagy 5 évet, hogy az anyjukat már rég nem tekintettem hozzám tartózónak, csak nem akartam olyan kicsi korukban lelépni.

Ahogy látom: jó döntés volt.

De ő nem egy ilyen módon senki alak, mint a te párod.

2016. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15

Oké. Akkor te jobb ember vagy mint én. Érzelmileg nulla vagyok. Megnyerted a vitát.


---


Diszfunkcionális és diszfunkcionális család között is van különbség.

A, otthagytam a pi-.csába a másikat, mert már nem voltam "boldog"

B, minden nap félig agyon ver engem és a gyereket is

2016. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
"Szerintem akik azt mondják, hogy a válás jobb, mint egy nem 100% boldog család, azok csak magukat nyugtatják azzal, hogy elhitetek magukkal, ők a gyerekeikre is gondolnak. Közben pedig nem." 15 éve nem szexelnek, veszekednek és külön szobában alszanak, nem 100 % boldog? És honnan veszed azt,hogy anyád vagy apád egy új partnerrel nem nevelt volna jobban. Azért jó hogy 22 évesen már tudod hogy 15 éve nem szexelnek, már 7 évesen ilyen felvilágosult voltál? Egyébként többet nem írok ide, te túl "okos" vagy és nem érdemes veled vitázni mert szemellenzős paraszt vagy.
2016. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
A gyávaság és mártíromság öröklődik. Mást nem bizonyítottál be ezzel a sztorival.
2016. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!