Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Ti ehhez mit szólnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti ehhez mit szólnátok? Fontos számomra

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy a párommal nem lehetünk valami sokat együtt a munkája miatt. Egy héten max 2 nap.

Elterveztük tegnap, hogy este gyertyafényes éjszakánk lesz, megmasszírozzuk egymást egy nemrég talált technikával stb...

Hazafele indultunk a városból, mikor meglátta,hogy kint van az egyik haverja és a barátnője. Odamentünk és kb 2 órát voltunk ott, annak ellenére, hogy tudja. hogy nem birom a csajt(mikor az elején voltunk próbálkozott a barátomnál). Nem akartam nyaggatni,hogy jöjjünk már,hogy ne legyek rossz, de hajnali kettőre értünk haza, hulla fáradt voltam és így ugrott az esténk.

Nekem ez elég rosszul esett, és még most is, de nem tudom,hogy érdemes-e ezt megemlítenem, vagy nézzem el ezt az egyszeri alkalmat?

Nem tudom,hogyan kezeljem, ebben szeretném kikérni a véleményetek. Ti hogyan reagálnátok?


2016. ápr. 25. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus a hozzáállása. Eleve ha amúgy is ilyen kevés időt töltetek együtt akkor törekednie kéne rá,hogy minél jobban kihasználjátok és együtt legyetek. Meg mi az,hogy akkor legközelebb egyedül megy? Tehát még csak le se esett neki,hogy ebbe a kis időbe Veled kéne lennie.Na azért nem jó ennyire konfliktuskerülőnek lenni, oké,hogy ne legyél hisztis, de van az a szint mint látszik ,amikor már szinte mindent benyelsz(már bocsi), nem mersz szólni, nem mered elmondani az igényeidet. Így a másik könnyen azt gondolja,hogy neked nincsenek igényeid a kapcsolatban, meg ,hogy mindent megcsinálhat kedvére,körülötte forog minden.
2016. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!