Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki csak szórakozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki csak szórakozik velem. De úgy érzem h szeret és csak azért csinálja mert szerinte ez menő. Adjatok tanácsot h deríthetem ki h télleg szeret e?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell h mi már ismerjük egymást egy ideje(5-6 éve) és mindig is szerette hülyíteni a csajokat. Már több mint fél éve "járunk" de még nem taliztunk(elötte meg szinte minden héten..) mert v.hogy mindig volt v.mi ami közbejött neki.Mindig azt mondta h szeret de egy ideje már semmi és a bátyától hallottam h most még jó pár csajt hülyít és úgy egy hónapja alig beszélünk meg semmi mert megígértem h lemegyek hozzá de nem mentem... mit tegyek h megtudjam h szeret vagy csak én is én is egy vagyok a sok csaj közül akit hülyít????:S
2010. ápr. 7. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fél éve jártok, de még nem taliztatok?

Hogy gondolhatd hogy szeret?!

2010. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jót röhög rajtad a barátaival
2010. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fél éve jártok, és még nem találkoztatok?

Hát egy távkapcsolat a tiétekhez képest kutyaf@sza :DDD

2010. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak abból gondolom h mindenkinek ezt mondja meg a tesója meg a szülei is ezt mondják... és igen télleg szar igy élni mert végül is nincs is messze(100km)és az sztem nem távkapcsolat... akkor szerintetek hagyjam az egészet?
2010. ápr. 7. 15:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem távkapcsolat?

Akkor mi?

2010. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sok eszed van........
2010. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

pff.

100km az neked hol nem távkapcsolat?

féléve jártok és még nem találkoztatok?

nem csoda hogy nem szeret már bocsika.

hogyan szerethetne ha még nem is találkoztatok azóta?

ezt nem tudom hogyan gondoltad:S de komolyan..:SS

2010. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én elmentem hozzá... de akkor mindig volt vmi h most nem jó meg stb...de ahogy igy látom a véleményeteket azt hiszem jobb ha hanyagolom és megpróbálom elfelejteni:D
2010. ápr. 7. 15:41
 9/17 A kérdező kommentje:
szerintetek bunkó lennék ha most én játszanék vele és kicsit megszívatnám?
2010. ápr. 7. 17:06
 10/17 anonim válasza:
nem, tedd azt, ha jónak látod ;) :D
2010. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!