Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy nem támogatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem támogatom a barátomat a külföldi álmaiban?

Figyelt kérdés
27 évesek vagyunk, együtt élünk fel éve. A barátom mindig arról álmodott, hogy Németországban dolgozzon pár évet, így talán nem kell annyi hitelt felvennie itthon, és a lakáspiacon is értékesebb lesz, ha majd hazajon pár év mulva, valamint világot is lát, tapasztalatot szerez. Most is egesz jól keres, mérnökként dolgozik, de nem felejtette el a külföldi almát, zavarja, h a nyelvtudását nem használja ki itthon, az angolt, de a németet, de az oroszt. Én viszont fel éve megtaláltam álmaim munkáját, bár nem fizet sokat, de nagyon tetszik és lehet pár év múlva a ranglétrán lepdesni. Felé annyit keresek mint a baratom,. Szóval én szeretek itthon, és a külföld helyett inkább már saját lakást, pár év múlva pedig családot is szeretnék. Hogy gyozhetnem még a párom, hogy a kalandozó vágyai helyett inkább engem vegyen még komolyabban? Szerintem idehaza is lehet boldogulni, itthon is lehet tapasztalatot szerezni, felesleges ezert kulfoldre menni

2016. ápr. 25. 20:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van, ne győzködd, az álmait nem fogja feladni, nem az a dolga. A kérdés csak az, hogy együtt tovább, vagy külön utakon. Ő keres jobban, ő beszél több nyelvet mondhatná akár ő is, hogy Te add fel érte a kedvenc munkád. Külföldön ráadásul jóval több a lehetőség. Nem biztos hogy ő itthon akar maradni és azonnal családot. Le kell ülnötök megbeszélni. Boldogulni bárhol lehet valahogy, de nem mindegy, hogy hogyan.Joga van ugyanúgy az álmaihoz, főleg ha ezt már előtted kitalálta. Valóban értékesebb lesz külföldi tapasztalattal a háta mögött, ne hátráltasd, ha szereted menj vele, neked sem árt a nyelvismeret és a külföldi tapasztalat.
2016. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a helyzet van a magyar párkapcsolatok 80%-ban. Beszéljétek meg mindenképpen azt, hogy mennyi ideig megy ki (lehet, hogy csak pár hónapot egy évben, mert így is lassanként lehet lakásra gyűjteni) és szerinte milyen gyakran találkozzatok. Azt is mondd neki, hogy jó lenne, ha figyelembe venné a Te helyzetedet is és ő is alkalmazkodjon a jövőben hozzád, ne csak te hozzá.
2016. ápr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mellesleg a 3-asnak 50%-ban olcsó kapitalista szövege van, sajnos a gyenge emberek így oldják meg. De: vannak ismerőseim, akik úgy is meg tudták oldani, hogy pl. évente pár hónapra megy a srác dolgozni Ausztriába, a lány is kb. 3 hónapig, közben neki itthon is van munkája, majd a srác is hazajön kb. 5 hónapra. Huszonéves fiatal házasokról beszélek.
2016. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Baj,mert később Téged hibáztat,hogy még fiatalon nem gyűjtött tapasztalatot.Annyiból meg szemét dolog,hogy olyan dologtól fosztod meg,ami jól mutat ám abban a CV-ben és lehet,ha csak fél évet dolgozna kint,már megoldódna a hitel kérdés és van mit beleírni még pluszot az önéletrajzba.Legalább lesz tapasztalata,meg nyugodtan lehet menni utána.Csak mert te el lennél mondjuk nettó 80ból,egy olyan országban,ami hemzseg a pesszimista és életunt emberektől-Zimbardo elképedt,amikor idejött-,az nem baj,de őt ne húzd vissza.Vagy ha ennyire a dagonyában akarsz elevickélni,inkább váljanak külön útjaitok,ő tud menni Németországban,te meg el leszel itt "Moslék-országban".
2016. ápr. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A 14es válaszoló egy igazi moslék és nem az ország az,attól hogy tanulatlan bunko vagy attól még másnak lehet állása ami jól fizet nem csak "80 nettot",és félre tud belőle tenni akinek van egy kis esze és sütni valója itthon is feltalalja magát,nem muszáj külföldre mennyen!Kérdező ha legalább 200 vagy a fölötti összeget kapsz itthon a munkadert és van előre lepesi lehetőséged és félre tudsz tenni a pénzből akkor a helyedben elengednem a parodat Németországba és maradnék itthon,viszont ha ezalatt keresel akkor csatlakozz a parodhoz és kinnt keressetek munkát és gyujtsetek a pénzt a jövőbeli dolgaitokhoz!Sok sikert a döntéshez!26/F
2016. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pontosan megértelek, jelenleg egyedűl vagyok, ismerkedésnél sok làny emlìti a külföldi munkàt célként ami elszomorìt. Lassan 30 vagyok , sajnos szülőkkel élek, bàr fizetem a lakàstakarékot, ha én és pàrom ennyit tudnànk lakàs hitelre fordítani, mnt amennyit most lakàs takarékra én és nem nagyvàros dràga lakó negyedében vennén lakàst működne a dolog. Most van még 2millió hitelem autó és diàkhitel , diplomám nem jött össze 150ezer alatt keresek, de napi 8-16 közt dolgozom csak. Voltam kint külföldön 2 szer, szép volt, jó Nem volt , megérni megérte, de csalàd hàz gyerek kutya pàr esküvő amire vàgyom, mióta pótapuka voltam egy évet azóta főleg(kislànnyal imàdtuk egymàst). De ha nem jön össze , még pàr hónapon belülakkor nemzetközi fuvarozàsba megyek dolgozni.
2016. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

# 15

Csak azt nem értem, hogy külföldön miért fizetik meg 5-ször jobban azokat a "tanulatlan bunkókat", akik itthon 80 ezret keresnek.

A nővérem Angliában tudja fizetni a 200 ezer forintos lakbért EGY szobáért, plusz MINDENT meg tud venni magának amit akar, utazgat, éttermekben kajál. Pedig "csak" egy képzés nélküli felszolgáló.

Érdekes. :D

2016. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15ös: 140et keresek nettóban, de van előrelépési lehetőség. 2-3 év alatt reális a 180-200e
2016. ápr. 28. 08:05
 19/25 anonim ***** válasza:

És erre írod azt hogy nem keresel sokat?

Szerintem most néhány válasz borul emiatt.

2016. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na majd ha felkelek írok csodás válaszokat,csak ejszakas voltam,muszaj pihenni!
2016. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!