Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt. Ő 34 éves és van egy 24 éves húga. A problémám, hogy féltékeny vagyok a lányra. A gond az, hogy a barátom sokkal kedvesebb és közvetettebb vele, mint velem. Persze, ez valahol érthető a számomra, mert a testvére, és bármi történik ők mindig ott lesznek egymásnak. De akkor is rosszul esik ez nekem. És igen, valahol azt szeretném, ha velem is legalább olyan aranyos lenne, mint a csajszival. Vagy ez részemről nagyon nagy önzőség? A történethez tartozik, hogy a barátom nincs nagyon megelégedve az életével, úgy globál (nem tetszik neki suli, amit végzett, nem tetszik a munkája), viszont azt mondja, hogy amit a húga tanul és csinál, az közelebb áll hozzá, s hogy ezért van az, hogy ők ketten olyan jól megértik egymást. Ti mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 25. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*közvetlenebb vele. Nem közvetettebb. Az pont az ellentétje. Amugy meg a huga. A ti kapcsolatotoknak semmi koze az ovekhez, termszetes hogy mas termeszetu a dolog.
2016. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarlak elkeseríteni.

Én is nő vagyok.

Nagyon szerelmes vagyok, ennek ellenére 2 évnél valamivel több kellett, mire "egymás mellé" kerültek a szintek számomra. Szégyelltem is magam emiatt. Most meg mindenki úgy látja, hogy ő nekem a legfontosabb, ami igaz is.

Idő kell mindenhez.

Engem megvárt a párom, nem volt belőle sértődés.

De látnod kell, hogy megéri-e türelmesnek lenned, nem-e ragadtál nála egy bizonyos szinten.

2016. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!