Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem bír magával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem bír magával, furcsa szokása van, hogy állíthatnám le?

Figyelt kérdés

Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, 5,5 éve vagyunk együtt, vannak kisebb hullámvölgyek, de egy hullámhosszon mozgunk minden téren, mindent meg tudunk beszélni, DE! már hamar rájöttem, hogy barátnőmnek van egy különös szokása. Kb.1,5 éve voltunk együtt mikor elkezdődött, azt mondja, mindig van ilyen korszaka, most is épp egy ilyenbe csöppentünk. Mutogatja magát ismerőseinek, idegeneknek.Ez félévente előjön nála, nem lép félre, nem csal meg, ebben biztos vagyok, de nekem ezt nagyon nehéz elfogadnom, szerintem nem is egészséges. Szóval fogja magát és különböző internetes portálokra meztelen, arc nélküli, puncis-cicis képeket tesz fel, begyűjti a bókokat, elgondolkozik a kritikákon, felpezseg a vére, alig bírok vele ilyenkor, a mai napig kívánja a napi 1-2 szexet, de csak ilyenkor, ha más pasik felizgulnak rá. Kérlek segítsetek mi tévő legyek?! Egyre nehezebb elviselnem!

Legutóbb kitaláltam, hogy csináljuk hármasban (a 3. fél férfi lenne) de nem ment bele. Azt reméltem hogy ez megoldja a gondot. Egyébként nem elégedett magával, zavarja egy csomó minden magán. Én hiába dicsérem, mert szerintem nagyon szép, nem érdekli. Idegenektől, másoktól várja a megerősítést. Mit tegyek? Már elegem van a folytonos veszekedésből ami emiatt kialakul.


2016. ápr. 28. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem elégedett magával, zavarja egy csomó minden magán."


Nyilván ezért csinálja. Küldd el pszichológushoz, de komolyan. Az alacsony önértékelésen csak egy jó szakember képes segíteni.

2016. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
27%

Kamu.


Ha nem, én elhagynám.


De nincs olyan épp eszű ember aki 2férfi 1nő-be belemenne párkapcsolatban. Szóval kamu.

2016. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, hogy lehet, hogy jó megoldás lenne egy pszichológus. Köszönöm a válaszod. Az a fél év, ameddig nyugi van,mindent feledtet, de szörnyű, hogy utána újra előjön, és mindig újabb és újabb emberektől vár elismerést... Tény, hogy nagy felelősség van a vállán és elismerés semmi, csak amennyit én adok neki. Ma már az sem sok, mert meguntam mondani, úgyse érdekli.
2016. ápr. 28. 14:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Bár az lenne. Benne lennék én már mindenben, csak ne jöjjenek el ezek a hetek...
2016. ápr. 28. 14:32
 5/9 A kérdező kommentje:
A szakítást ilyenkor mindig fontolóra veszem. Hidd el nem egyszerű érzés, mikor tudod, hogy másnak kelleti magát a nőd.
2016. ápr. 28. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem elég hogy van csajod még imád is nudizni abszolút szexéhes és elégedetlen vagy.


Te r**** kib**** mázlista.

2016. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
én is szoktam ilyeneket csinálni, van külön oldalam ahova a névtelen, arctalan képeimet rakom. a párom is tud róla, neki tetszik hogy annyi embernek tetszem :) de ha nem örülne neki nyilván nem csinálnám. 3 és fél éve vagyunk együtt.
2016. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinem elege a folytonos veszekedestol amiert ra probalod eroszakolni a hulyesegedet, korlatozni probalod a szabadsagat. Bizonyara felmerult mar benne hogy el kene hagynia. En sajnalom hogy nem elheti ki magat szabadon az ember es teged is hogy nincs jobb dolgod mint mast baszogatni
2016. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hümm... érdekes lenne ugyanez a kérdés pasasos verzióban. :)


Szerintem simán szétf*káznák az illetőt, aki a nője mellett másoknak is csapná a szelet.

2016. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!