Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés fajulhat komolyabbra?

Figyelt kérdés

Egészséges életmódot folytatunk a párommal, igyekszünk odafigyelni, h mit eszünk és az elegendő mozgásra! Pár napja nekem a kajám és a mozgási időm felborult :) Nem nagyon figyeltem oda, h mit eszem, de szerintem ez mindenkivel megesik, aki ezt csinálja.

Ma a barátommal 1 órát folyamatosan kint sétáltunk a városba és mire visszaértünk a lakásra, addigra én nagyon elfáradtam.. Unszolt, h menjek le vele gyúrni. Mondtam neki, h sajnálom de én elfáradtam és nem szeretnék ma lemenni. Addig-addig próbált rábeszélni és erőszakoskodott velem, míg kesztyűivel erősen meg nem dobált, majd a pántos részeivel rám nem csapott egyet a karomra... Kegyetlenül fájt és megalázónak is éreztem... Ha vissza gondolok rá, akkor a sírás most is elfog. Nem akartam előtte könnyeket ejteni, erősnek akartam mutatni magam. Az eredménytelen próbálkozása után feldühödve lement a terembe. Lassan már jön vissza és fogalmam sincs, h h viselkedjek vele...


2016. ápr. 28. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd Ott.
2016. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elverjem?
2016. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kér bocsánatot MAGÁTÓL, akkor érdemes elgondolkoznod a továbbiakon. Ha ilyen piszlicsáré dolog miatt ezt produkálja mi lesz komolyabb dolgoknál? Az akarat érvényesítéséhez sosem az erőszak az út egy párkapcsolaton belül...
2016. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Valószínű, h úgy fog tenni, mintha semmi sem történt volna. Már közben írt sms-t, h a "már csicsilsz te kis lusti dög? :D ". Vissza írtam, h "Nem".. Ennyi. De kb. hozzá sem fogok szólni, elnetezek majd egész este :D
2016. ápr. 28. 17:16
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
#4: És az, hogy elnetezel egész este, az megoldja a párkapcsolati problémádat? Ettől kevésbé fog vadállat módjára bánni veled a barátod?
2016. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jaj tudom, h nem :) Úgyse tudom azt megcsinálni, h csak netezgetni fogok... Úgy értettem, h én bocsánatot tőle biztosan nem fogok kérni, vagy én menni utána, h beszéljük meg, sőt... nem én fogok előtte meghajolni azzal, h én fogok szoba elegyedni vele. Most lehet játszom a hisztis p***át, de ez nálam most kiverte a biztosítékot és nem söpröm a szőnyeg alá csak úgy, h nem érzi meg a dolog súlyát
2016. ápr. 28. 17:30
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora a súlyfelesleged, ami miatt ezt ennyire erőlteti? Bocs, h ezt mondom, de ez akkor szokott előjönni, amikor az egyik fél elhízik,a másik nem tudja hogyan mondja meg, v nem meri, v hiába szólt. Sétáltat, normális kaját etet veled, de szabotálod, pedig nagyon sok energiája van ebben. Ott fog hagyni, ha nem fogysz le, ez már a végső elkeseredettség.
2016. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a legrosszabb amit tehetsz. Egyet jegyezz meg, ha gondod van, akkor egyenesen mondd meg hogy ez es az nem tetszik. Az hogy varod hogy szobaelegyedjen veled es elnezest kerjen meg rajojjon hogy mi a bajod (nem fog),csak azt eredmenyezi hogy te meg idegesebb leszel meg o is.
2016. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akkor sorban :)

Sose voltam karcsú alkat, de az elhízott sem. A kettő között, a husis fajta. Persze azért tornázok én is , h továbbra is vigyázzak magamra. Lejjebb nem tudok fogyni egyszerűen, nekem úgy tűnik, h ilyen az alkatom. Orvos is meglett kérdezve, azt mondta, h van ilyen.

Persze van, h mennek feljebb kilók és azt ő meg is mondja a szemembe, h most meghíztam. Egyszerűen most az volt a baj, h nem akart egyedül lemenni gyúrni.


Már feljött edzésből, idebújt hozzám, megpuszilgatott és bocsánatot kért,h bunkó volt vele, de belőlem ezzel a viselkedésével valamit elvett...

2016. ápr. 28. 17:41
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

A hisztis p**át ne játszd el, mert azzal semmire nem mész. Engem mondjuk a hiszti rohadtul fel tud idegesíteni, sőt szerintem az az egyetlen, amiért csapkodni is tudnék. Ha te is azt várod tőle, hogy normálisan kérjen bocsánatot, akkor ez nem megoldás. Ha te is hisztizel ő is azt fog.

Egyébként a hetessel egyet tudok érteni valamennyire. (amennyiben úgy van, ahogy írta)

2016. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!