Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire elítélendő, ha 18...

Mennyire elítélendő, ha 18 éves fiúnak 15 éves barátnője van?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam pl itt, hogy mindenki szidott egy 18-19 év körüli gyereket, mert 15 éves körüli lányt akart "felszedni". Most abba a helyzetbe kerültem én is, hogy megtetszett egy 15 éves lány, a stílusa, viselkedése (még mielőtt felvetődne, nem csak megd*gni akarom)stb, és nem tudom hányan fognak leköpni az utcán, ha tegyük fel összejövök vele. Ahogy ismerem (bár nem nagyon ismerem még, csak látom, hogy viselkedik, meg hallok dolgokat, amik szimpatikusak), nem kislányos gondolkodású, bár nem is az a típus, akit idősebbnek gondolnánk. Viszont úgy gondolom valamiért, hogy nem a korom miatt, hanem amiatt, ahogy az emberek engem megismertek nagyot koppanna az álluk, ha ezt hallanák, hogy én ezzel a lánnyal járok.


Mi a véleményetek általánosságban az ilyen korkülönbségről ebben a korban? És szerintetek mit tegyek?


2013. okt. 8. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi.
2013. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem elitélendő
2013. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ha 11 lenne a szuka akkor lenne gond... ez rendben van :) 5 év a határeset még ilyen korban... később akár 15 is lehet :)
2013. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semennyire nem az.
2013. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok és egy 15éves szedett fel anno. mondjuk ismertük már egymást, de jó volt egy darabig :D
2013. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, csak ne erőltesd a szexet, meg ne is csináld durr bele....
2013. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 év semmi. Nálunk 4 év van, de már 30 vagyok. Ha 16 lesz, beleegyezhet a szexbe is. Addig max petting. A beleegyezés persze bizalom kérdése... De írtad, hogy nem az a lényeg. Az egyik legboldogabb házasságban amiről tudok 12 éves korkülönbséggel vezet a férj.


Legfeljebb 18-15 azért lehet egyedül kínos, mert teljesen máshogy lesz szabadidőtök egymásra.


Sok boldogságot!

2013. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lenne, ha 16 lenne...
2019. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!