Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Van barátom 2 és fel éve, szeretem de mar nem úgy mint régen, mert nagyon féltékeny a semmire azt hiszi, hogy megcsalom, mostanában akármi problémám van nem hiszi el, nem ért meg engem!

Figyelt kérdés
A szex sem olyan köztünk mint régebben. Érzem kezdek kiszeretni belőle. Sokat szoktunk ezek miatt veszekedni, és kezdek bele fáradni mar. Mit csináljak? Szakítsak vele? Vagy próbáljuk megoldani? Őszintén mar nem 1x 2x próbáltuk megoldani a problémát, de mindig oda lyukadunk ki h elegem van és szakítsak vele.
2016. ápr. 29. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos a pasi.Exem is hasonló volt, csak még rosszabb.Nincs esély javulásra, a helyedben tovább lépnék.
2016. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a tanácsokat, ezt meg átgondolom, de szerintem ennek a vége az lesz.
2016. ápr. 29. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!