Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok többet iszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok többet iszik a kelleténél, azon ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Én igen. És meg is jegyeztem neki, amire azt a választ kaptam, hogy én őt ne korlátozzam.

2016. máj. 1. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha napi minden nap, akor igen, ha ritkán, akkor nem.
2016. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az,hogy a kelleténél többet?

Ha tényleg rendszeresen és/vagy sokat, akkor persze,zavarna.

2016. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy dolog maradt le: Mennyi az annyi?

Mi az hogy többet a kelleténél? Mennyi a kellete?

2016. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Én kiakadnék.

Egy az, szerintem undorító, ha egy EMBER - nemtől függetlenül - részegre issza magát, alig tud járni, beszélni, nem emlékszik az estére.

A másik ok pedig az, hogy apám alkoholista, én nem viselnék el egy ilyen embert, egyenesen menekülnék tőle. Nem korlátozom én, hanem szépen elköszönök az olyantól, aki nem ismeri a mértéket, és vissza se nézek.

Szerencsére a párom tudja, hogy hogy állok ehhez a dologhoz, alapból nem szokott nagyon sokat inni, de ha vele vagyok, akkor max pohár whiskey-t vagy - sört iszik maximum, mert tudja hogy nem viselem jól a részegeket magam körül.

2016. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
43%

Ki szoktak akadni a csajok, nyugi.

26/F

2016. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én is kiakadnék. Értem én, hogy néha bulizik az ember, de 25+ évesen nekem se lenne elfogadható, hogy naponta igyon, vagy havi szinten hazavágja magát.

Nekem szerencsém van, páram nagyon mértékkel iszik. 4 hónapja vagyunk együtt, eddig egyszer láttam ittasan, de akkor is tudatánál volt, csak felszabadultabban viselkedett, és órákon át taglalta, hogy szeret. Aranyos volt :) Ellenben hetente max 1-2 sört ha megiszik, de sokszor már azt is soknak gondolja, mert apukája alkoholista. Nem a durva fajtából, szerencsére. Csak napi 1-2 felest iszik, nem agresszív, nem is látszik rajta, de páromnak már ez sem tetszik és ne pártolja. Szóval, tudom, hogy ő figyel magára, és borzalmasan büszke vagyok rá.

Visszatérve a kérdéshez, ha azzal vagdalkozik, hogy korlátozod, az régen rossz a véleményem szerint. Én nem lennék együtt egy ilyen emberrel, de persze függ attól is, mi az a mérték, amit te elfogadhatónak gondolsz. Ezt neked kell eldöntened: valóban túlzott elvárásaid vannak, vagy ő viszi túlzába?

2016. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendszeresen, akkor nem örülnék neki, de ha néha-néha akkor belefér.
2016. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, kiakadnék. És ha ez lenne a válasz, akkor én nem akarnám továbbkorlátozni, hanem otthagynám korlátok nélkül és keresnék normális férfit magam mellé
2016. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Én annyira nem korlátoznám, hogy össze sem jönnék vele. Undorodom a piától.
2016. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Barátnőm ki szokott akadni :D
2016. máj. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!