Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok többet iszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok többet iszik a kelleténél, azon ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Én igen. És meg is jegyeztem neki, amire azt a választ kaptam, hogy én őt ne korlátozzam.

2016. máj. 1. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Társas eseményen nem. Én is iszom olyankor. Nyilván egyikünk sem az itt felvázolt "nem tud járni/beszélni" szintre jut el, megiszunk pár sört, elvégre kocsmában vagyunk a barátokkal, mi mást igyunk, de oda alapvetően oldott, kellemes hanguatban beszélgetni megyünk, tehát nem is igazán van igény 5-nél több sör elfogyasztására.

Esténként néha megiszik egy-két üveggel, azt viszont nem szeretem. Nem akadok ki meg nem szólok be érte, de tudja, hogy nem szeretem. Azt nem tudom megmagyarázni, miért, egyszerűen csak nem tetszik.

Viszont ez a "te őt ne korlátozd" duma nagyon gáz. Ezen már egészen biztosan kiakadnék.

2016. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, ki szoktam rá akadni, mert olyankor még jobban horkol mint máskor, és büdös is. Olyankor sose alszok vele, inkább átmegyek a másik szobába.
2016. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Sosem jönnék össze olyan nővel, aki ennyire antialkoholista. Szeretek inni társaságban, kifejezetten pozitív dolog volt mindig is az életemben az alkohol. És nem csak becsiccsentettünk, néha bizony részegek voltunk, ahogy kell. Rengeteg életreszóló jó élményem kötődik piálásokhoz a barátaimmal házibuliktól az éjszakai városban bulizáson át a több napos kirándulásokig, sőt, nem voltunk józanok a feleségemmel sem, amikor megismerkedtünk. :) Amióta elmúltunk 30 már nem azért nem iszunk annyit, mert ciki, hanem mert már mindenkinél gyerek van, meg sok munka, de azért néha megiszunk pár sört, ha lehetőség van rá. Szóval az alkohol is egy eszköz, amit lehet úgy használni, hogy csak jobbá tegye az életed, és lehet visszaélni vele.


#6: a valódi alkoholistákra nézve sértő, ha alkoholistának hívsz valakit napi 1-2 feles miatt. Nem jó, ha beépül a pia a hétköznapokba is, de az alkoholizmus az nem ez. Az az alkoholizmus, amikor egy üveg vodka legurul mire hazaérsz a munkából. Rosszabb esetben mire odaérsz...

2016. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Barátom ritkán iszik, csak ha elmegy barátaival, otthon még sört se. Ez kb havonta egy alkalom, vagy annyi se. Mindig érzékelhető, hogy ivott, de nagyon részeg maximum kétszer volt. Engem ez sosem zavart. Úgy se, hogy én teljesen absztinens vagyok.


Ha nálatok a durva lerészegedés napi szintű, vagy heti, akkor már valóban aggasztó lenne, hogy alkoholista. Amúgy én vele értek egyet. De ebben nincs jó döntés, ha téged az alkohol már minimális szinten is zavar, akkor olyan barátot kell keresned, aki nem iszik.

2016. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát az én exem odáig fajult hogy minden nap piált, és dugdosta előlem a sörös dobozokat, meg letagadta, hogy ivott, pedig éreztem rajta. Ugyanez volt, hogy én ne korlátozzam, hát azóta már nem korlátozom, remélem boldog.
2016. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha 5 év alatt 1x berúg, azt még kb. el tudnám nézni, mert senki sem tökéletes... bár ott sem mindegy, hogy mennyire, hogy viselkedik utána stb. De azt, hogy folyamatosan... nem. Olyannal nem tudnék hosszútávra tervezni, akinek az a szórakozás, hogy minden hétvégén csatakrészegre issza magát... és ha esetleg figyelmeztetem (mondjuk társaságban, ahol nem kéne...), akkor még pofázik is nekem, hogy én őt korlátozom...
2016. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem akadnék ki, és nem is korlátoznám. Csak ilyen ember nem tekintenék sem a pasimnak, sem a páromnak.
2016. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#13-as! "ha beépül a pia a hétköznapokba is, de az alkoholizmus az nem ez." - de pontosan ez, átéltem. Ha már üzemanyagkén beépül, akkor a mennyiség az eléggé másodlagos.

A Kérdezőnek pedig, épp a saját múltam miatt totál megértem, ha valakit ez zavar, de: "azt a választ kaptam, hogy én őt ne korlátozzam" - hát nem egy párkapcsolati szöveg.


De igen, a szerelemben folyton korlátozzuk egymást, és úgy, hogy az nem korlátozásnak tűnik, hanem boldogságnak.

A szomszédasszonynak mondanék ilyet, ha beszólna valami magán jellegű dolgomba.

2016. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!