Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja teljesen megkeserítette a kapcsolatomat a párommal. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
"Anyós pajtás" szerint nem vagyok igyekvő fiú, mivel nincs autóm sem saját lakásom. Szerinte a velem egykorú fiuknak (23) tanulás (egyetem) mellett van idejük dolgozni és a fentebb említett dolgokat megtudják valósítani. Szerinte lányának nem egy lusta semmirekellő örökké tanulni akaró ember kell, hanem egy igyekvő (az sem baj ha narkó termesztő és forgalmazó vagy embercsempész esetleg a lánya mellett több nőt is tartana). Annyira megkeserített már, hogy nekem már kedvem sincs menni a barátnőmnél, telefonon beszélgetni meg pláne nincs kedvem. Állandóan neki az a témája, hogy menni kell dolgozni és minél hamarabb. Hiába mondom, hogy nekem most ebbe a hónapba állam vizsgák vannak senkit sem hat meg. Mert iparkodónak kell lenni, hogy legyen kocsi meg lakás
2016. máj. 3. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De azt meg mindig nem tudjuk hogy a parof mit csinal... Mert nekem ebbol ugy jon le mintha otthon vakaraszna a pinäjat es arra varna hogy te eltartsd majd es amihez anyos is asszisztal...
2016. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Anyósnak" égvilágon semmi köze hozzá, hogy éppen te mit csinálsz. Ő momentán egy senki, nem vagytok még házasok!

Barátnődnek lenne joga beleszólni az életedbe, hiszen vele alkottok egy párt, de ha jól értelmezem ilyen gond nem lenne, ha anyuka nem magyarázna.


Akkor oldjátok meg mindig nálatok a találkozót, és mond meg nem kívánsz az édesanyjáról, és annak az elvárásairól vele beszélgetni!

Nem érdekel, hogy mivel tömi a fejedet, te úgy érzed ez az utad, még elég fiatal ráérsz a saját házzal, kocsival és hasonlókkal.

Te most ezzel építed jelenleg a jövődet, ennyi...


Ismertem ilyen párt, ott parasztfiú volt a lány udvarlója, és nagyon fúrták, mert egy gazdagabb fiúhoz szánták. Összeházasodtak, anyóst évente egyszer meglátogatják, és boldogok.

A lány nem hagyta, hogy az anyja tönkretegye.

Ha te barátnőd hagyja, és átmossa az agyát, akkor jobb ha mást keresel, mert életed végéig tudna fúrni titeket

2016. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm dolgozik csak a fizetése éppen semmire sem elég + még a szülei támogatják a tanulásba (anyagilag)
2016. máj. 3. 17:50
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos érezhető az anyuka befolyása. Mivel az "iparkodni kell, neked muszály egy kocsi, neked dolgoznod kell diploma előtt a pékségbe"
2016. máj. 3. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!