Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtátok elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok elfogadni, hogy a párotoknak van ellenkező nemű barátja?

Figyelt kérdés

Nem voltatok féltékenyek?

Felbukkant egy rég nem látott lány barát, és hát eléggé zavar, főleg úgy ,hogy én nem hiszek az ilyen barátságokban, és nincsenek fiú barátaim.

Persze ez nem azt jelenti,hogy nem állok szóba fiúkkal, ha úgy adja a társaság, de közeli barátom nincs mert idáig mindegyik többet akart volna és azóta lemondtam róla.


Szóval a barátomnak van egy ilyen lány barátja, és én nem akarom őt korlátozni, és semmiképp se arra kérni,hogy ne barátkozzon vele, mert nem tehetek ilyet.

Arra keresem a választ, hogyan nyugodjak meg lelkileg, hogyan tudjam ezt elfogadni? Hogyan kezeljem? A lány a városba jött és találkozni fognak, nekem meg mióta tudom, elment minden kedvem. A párom mondta menjek én is velük, de a lány egy szóval sem említette,mikor hívta...

Aki volt már ilyen helyzetben segítene nekem? Hogyan tudnám elfogadni ezt?


2016. máj. 5. 15:33
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
Fenntartás nélkül. A legjobb barátaim férfiak.
2016. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy felnottem:/))))
2016. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon figyelmes a barátodtól, hogy téged is hív, az én barátom engem ilyen helyzetben sosem hívott meg. De végülis érthető, hiszen egy baráti találkozó azért úgy nem az igazi, ha a féltékeny partner is jön, "megfigyelni". Egyszer-egyszer oké, de alapvetően meg kell engedned, hogy kettesben is találkozzon (akár) női barátokkal, nincs mese.


24N

2016. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na megvolt :)

Találkoztunk, megpuszilt mindkettőnket, mondta örül, hogy lát. Aztán beszéltek, hogy mi történt a környéken mióta nem volt itt, kérdett rólam is pár dolgot és aztán ennyi volt.

Elköszönt megint 2-2 puszival és kész.

Olyan mintha egy nagy kő esett volna le a szivemről. Most nem volt olyan nyálas, mint a neten láttam a beszélgetésekbe, nem drágázott folyton. Lehet azért, mert én is ott voltam- nem tudom, de kicsit felszabadultabb vagyok azóta.

A párom is díjazta, örült hogy erőt vettem magamon és elmentem, megdicsért:)) Úgy érzem kicsit fejjebb léptem egy szintet, de azért még van hova fejlődnöm ilyen téren:)

2016. máj. 8. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!