Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy meg fog csalni a feleségem?

Figyelt kérdés

A feleségem most egy másik férfivel dolgozik, és sajnos a munka miatt muszáj" testi közelségben lenniük". Amikor összejöttünk már akkor leszögezte ,hogy a munkája miatt néha kell férfiakkal "ölelkezni"stb. és most én ezt láttam, de nagyon elszomorodtam ,mert a pasi jól néz ki, még férfi szemmel is, és szemmel láthatóan jó kapcsolat alakult ki köztük. Félek szólni neki ,hogy ez zavar. Az elmúlt 7 évben nem dolgozott, mert megszülte a két csodálatos gyermekünket és ha most szólnék ezért félek nagyon mérges lenne ,hogy nem bízom benne és lehet a válást is átgondolná…!

Szerintetek van esély ,hogy meg fog csalni?



2016. máj. 5. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez a szinesz dolog egy szerep,nem fog megcsalni mert a kivancsisagat kieli a szinpadon,ergo minden ami mondjuk egy civilnek kvazi tiltott oleles,csok egy vonzo idegennel az nala munka:-))


Szoval ha ettol felsz,akkor ez alaptalan.

2016. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 pörölycápa ***** válasza:
Ez a munkája, emiatt nem fog megcsalni. Én pl társastáncoltam, ott is elég sok a testi kontaktus, és az exem ezt nagyon rossz szemmel nézte, engem meg nagyon bántott hogy ennyire nem bízik meg benem. Pedig soha nem akartam senkitől sem többet a táncon kívül, ez el lehet különíteni.
2016. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tegyük félre hogy megcsalna-e avagy sem, mert ezt egyébként sosem lehet tudni, és nem az ember munkájától függ.


De te előtte is tudtad hogy mit csinál, mi a francért csináltál neki 2 gyereket ha zavar a munkája???

Nem ő neki kellene szemrehányást tenni, hanem neked kellett volna jobban átgondolni a dolgokat...

(egyébként sajnálom, én sem bírnám ezt ki)

2016. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A munka az munka, a család meg család...

Én is sok kolléganővel vagyok nagyon közeli - nem testileg - kapcsolatban, de fel sem vetődik

2016. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolom reméli h megcsalja az asszony :(
2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!