Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? :/már nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem attól a fiútól, akibe szerelmes vagyok, h most már nem érdeklem, vagy eddig se érdekeltem?..mert elég félrérthetően viselkedett..egyszer mindig nézett...máskor észre se vett:S

és azt írta, h bocsi, h ha félreérthetően viselkedett, de ő azt hitte, h csak azért vettem fel msn-re, meg azért köszönök neki, mert ismerem a tesóját:/(de am a tesójával már vagy 1 éve nem beszéltem, csak onnan ismertem, h tesómmal járt...)és szal, h ő csak tiszteletből vett engem észre:(...

és akármit csinálok állandóan rá gondolok:( és tudom, h ilyenkor mindig azt írják, h menjek emberek közé...de az sem segít:(...de, h ha meglátom suliban a folyosón rögtön visszafordulok(ha még nem vett észre), tehát próbálom kerülni...már...de így most csak fáj, h nem láttam ma és hiányzik:(

mi az ami TÉNYLEG segít, h elfelejtsem?:(


2010. ápr. 8. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Beszéld ki magad, az a legjobb! De fontos, hogy olyannak mondd el mindezt, akiben megbízol. Akiről tudod, hogy nem fogja elmondani senkinek.

De én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint TE... csak az ellenkező nem táborából!

Az idő begyógyítja a sebeket, majd meglátod. Tudom, könnyű mondani, mondani mindent könnyű!


F/18

2010. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

alaposan nézd meg a pasit és keresd a rossz tulajdonságait(biztos vannak ).ha van olyan h.le a srác,hogy egy ilyen szuper csajt nem tud értékelni(mindenki szuper saját magának:) ,akkor nem is érdemel meg.

randizz másokkal!egy idő után el fogod felejteni a srácot;)

2010. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy a kapcsolat legalább nem a Te gyávaságodon bukott meg, mert Te mertél kezdeményezni, köszöntél neki, felvetted msn-re,tehát Te megadtad magatoknak a lehetőséget, nem bénáztad el! A srác végülis ha csak annyit mondott ami ide van írva, akkor korrekt volt. Nem is kell előtte szégyenkezned. Van ilyen, hogy az érdeklődés nem kölcsönös, a felek megbeszélik és kész, nem kell egy srácnak se elsüllyedni a föld alá, ha (korrekt módon) megmondják neki, hogy bocs, de nem - egy lánynak se!

Te mindent megtettél, ez a lényeg! Nem hiányozhat, ha nem is jártatok! Ne bujkálj,ne szégyelld magad, nincs miért! Ne viselkedj úgy, hogy látszik, hogy szenvedsz és szégyenkezel, mert az lesz az égő, ha ebből ekkora ügyet csinálsz!!! Ha szembejön, akkor fogadod a köszönését, ha úgy alakul, Te is köszönhetsz neki, helló, helló, kész, mész tovább, mintha mi se történt volna. Ennyi.

2010. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
babám majd én megvigasztallak!
2010. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a történelmet sokkal több volt a viszonzatlan szerelem mint a beteljesülés,amúgy meg forditott esetbe,te járnál olyan v kivel aki nem jön be neked? Na látod! Másik oldalról is nézni kell a dolgot,nem csak magunkra gondolni..
2010. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, ügyes voltál, hogy tisztáztad a helyzetet! De most viszont fel a fejjel, semmi baj nincs! Sztem.fájogat a visszautasítás, de ne lovald bele magad egy reménytelen szerelembe! Valójában nem is tudod, hogy Őt magát szeretnéd-e, sokkal több a jelenlegi infód az elképzelt tulajdonságairól. Nem akarlak megijeszteni, de ennél akár sokkal nagyobb szerelmi bánatok várnak még Rád. ( remélem nem sok, vagy inkább semmi) de most nem tehetsz mást, neked is tovább kell lépned! Keress valami hasznos hobbit, mert ha csak jobban bele hergeled magad jobban fog fájni. Az is lehet, hogy pár év múlva Ő fog utánad futkorászni :):):):) Mielőbbi lélekgyógyulást kivánok!
2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!