Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog eljönni az Ő ideje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog eljönni az Ő ideje?

Figyelt kérdés

Már túlléptem a 3X-et és a párom 5 évvel fiatalabb. Sajnos nem tudok csakúgy teherbe esni. Lombik programmba kellene járnom, hogy szülhessek, de a párom még nem akar gyereket.

5 éve vagyunk együtt. Nekem már elég nyomasztó érzés hogy nincs gyermekem. Mindig attól félek kifutok az időből.

Mikor lesz az hogy Ő is akarja? Ha rákérdezek mindig azt mondja még nem érzi azt hogy kell neki egy gyerek. Igaz elég pech-esek vagyunk, mert amint félrakunk pénzt egyből bedöglik valami. De én úgy érzem, hogy eltudnánk tartani magunkat akkor is ha már 3-an lennénk. Érdemes rá várnom vagy keressek mást?


2007. nov. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szeritem sürgősen kellene neked egy olyan pasi aki szeretne gyereket. Vagy beszéld meg a mostanival,hogy te ezt mennyire szeretnéd, vagy pedig keress egy olyat aki tényleg szeretne. GYEREK NÉLKÜL NEM LEHET ÉLNI!!!
2007. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magyarázd el a párodnak,hogy ha most nekiállnátok nem biztos,hogy mindjárt apuka lesz,(úgyhogy ráér még megemészteni) mert a lombik eltart egy ideig,és sajna lehet,hogy csak sokadszorra sikerül.Ha már benne lesztek talán neki is megjön a kedve a babához.Állandóan,de finoman utalgassál a babára.KITARTÁS!Sok szerencsét a babához,és sok boldogságot!
2007. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ne mondj le az anyaságról.Utoljára tedd fel neki a kérdést és állítsd választás elé.Vagy megérti,hogy ketyeg a biológiai órád vagy szakíts vele.Igaz,uj párt sem lehet 1 hónap alatt találni,de ez a kapcsolat sem életbiztosítás:-).Csak azt nem értem,5 éve vagytok eggyütt,mikor összejöttetek voltt erve gyerek?Ha igen,vállalta hogy lesz gyereketek mire vár még?Szerintem az ilyen pasik nem is akarnak gyereket,csak húzzák az időt.
2007. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyanebben a cipőben járok,mint te. Sajnos,nekünk nőknek a biológiai óra ketyeg és ösztönösen is vágyunk az anyaságra. Az ősbizalom,anya és gyerek kapcsolat mindannyiunkban benne van.

A férjemmel 7 éve élünk együtt, de hallani sem akar gyerekről, mert a vállakozunk, a karrier, az utazások stb. kötetlenebb, és a gyerek csak elvenné az időnket. Minap faképnél hagytam, elköltöztem a régi lakásomba, hogy vagy kellek neki gyerekkel vagy sem! Minden barátunknak van picije és annyira vágyom rá.Nem mondok le az anyaságról. egyszer egy orvos ismerősöm mondtam nekem: "Ne engedje,hogy ne legyen gyereke! Higgye el egy gyereket, csak egyet szüljön,mert nem lesz boldog. Irigyelni fogja a takarítónőt, a postást,mindenkit,aki neveli gyerekét! Bennem, ez azóta is megmaradt. És ez igaz! Ha másképp nem megy elválok és keresek olyat,aki boldoggá tesz.Sohasem késő!

Sok sikert neked is!

2007. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!