Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek dühös ezért, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek dühös ezért, vagy ne korlátozzam?

Figyelt kérdés

A párom, amióta velem van, ritkán jár el a barátaival. Nem azért, mert én nem engedem, hanem ő mondja mindig, hogy nincs kedve, inkább velem van, ilyesmi.

Na de amikor nagyritkán /úgy 3 havonta 1x/ mégis elmegy velük iszogatni, egyszerűen vállalhatatlan lesz, nem is azzal van baj, hogy iszik, mert engedje csak ki a gőzt a barátaival, csak akkor ne ígérje meg, hogy legkésőbb fél 1-re hazaér hajnalban, majd reggel 6-kor tántorog be az ajtón büdösen, sárosan (valószínűleg út közben beleesett egy árokba és bealudt)... én elaludtam éjfél után, de hajnal 4kor felébredtem, látom még nincs itthon... hát gondolhatjátok, hogy megijedtem, mert se egy üzenetet nem írt, hogy késik, se semmi, és amikor hívni akartam, nem vette fel, pedig nem egyszer hívtam.


a legutóbbi ilyen húzása tegnapelőtt volt, tegnap volt anyukám születésnapja, ilyenkor összegyűlik az egész család ünnepelni, előző este meg pasis iszogatás volt, és a barátom magától mondta, hogy siet haza, mert tudja, hogy másnap jelenés van.

na hát annyira sietett hogy fél 7kor ért haza amikor 10-kor már indulnunk kellett volna, hogy odaérjünk, de olyan részeg volt hogy feleslegesnek éreztem felkelteni, úgyhogy délig aludt, amikor már ott kellett volna lennünk.

nem igaz, hogy még erre sincs tekintettel ilyenkor, mégiscsak a leendő anyósa, na mindegy, ne akadjak ki ezen, hiszen ritkán járnak el, vagy azért mindennek van határa?


2016. máj. 9. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi meg sem szoktuk beszélni a párommal, ha nélkülem iszik, hogy pontosan mikor jön haza. Valamikor jön hajnalban, ennyi. Tuti nem akadnék ki ilyen hülyeségen.

Anyám szülinapjára pedig nem lenne kötelező eljönnie, ha nálunk fordult volna elő az ami nálatok, nyomtam volna egy csókot az alvó fejére és lelépek 10-kor nélküle, anyám is laza és megértené teljesen a dolgot. Nálunk amúgy sincsenek ilyen kötelező dolgok, pedig mi is jóban vagyunk mindenkivel, párom is a családommal.

Én azzal értek egyet, aki szerint házisárkány a kérdező.

2016. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

nem lett volna kötelező eljönnie nyilván, de magától mondta, hogy el akar jönni, és ha már megígérte, gondoltam nem hagyom ott egy homlokra nyomott puszival, szó nélkül.

de ha házisárkány lennék, akkor szerintem 10kor seprűvel vertem volna a fejét hogy keljen fel, de mivel írtam, hogy hagytam aludni, nem értem, melyik részén akadtál el a szövegnek?

2016. máj. 9. 22:07
 23/27 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy nem sikerül válaszolni... :)
2016. máj. 9. 23:00
 24/27 anonim ***** válasza:

Elkorcsosult világ ez, ahol divat használni a bekorlátozás szót abban az esetben is, ha a párunkért méltoztatunk aggódni. Egy olyan vilagban, ahol az erőszak és a drog mindennapos, főleg Budapest belvárosában.

Nem a félórankénti kötelező bejelentkezésről van szó, hogy megírja az ember párja, hogy, most pisilek, most iszok még egy sört, stb. Hanem arról, hogy megírja, nincs bajom, jól érzem magam, ezért tovább maradok egy kicsit. Ezt aki bekorlátozásnak érzi, annak nem való párkapcsolat, de gyereke se legyen soha! Majd megtudod milyen akkor aggódni, ha a tizenéves gyereked is a fene nagy szabadságát éli, őt aztán ne korlározd és ne kérd számon, ha haza se ér a megbeszélt időben és egy SMS-t nem dobott neked, hogy mi a fene van.

Érdekes én se éreztem magam bekorlátozva, ha néhanapján elmentem valahová bulizni egy barátnőmmep és írt a barátom, hogy jól vagyok-e. Természetesnek vettem azt is, hogy magamtól írtam neki, hogy ne aggódjon, és xy időben elindulok. Fordítva ugyanez.


Szóval kérdező én megértelek. A családi program meg ne legyen már foghúzás annak az embernek, akivel x éve együtt élek. Ha megígéri, akkor megígéri, ha nem akar jönni, akkor szóljom, nem probléma, egyedül is képes vagyok létezni, de akkor úgy kalkulálok.


Beszélgess erről el vele, ha máskor nincs probléma, írod is, hogy nincs, akkot meg fogja érteni, csak kell neki egy kis laza fejmosás.

2016. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"sejtettem én, hogy ez lesz, de azért mégis reménykedtem," - és ugyanígy fogsz reménykedni 10 év múlva is?

Csak akkor gyakoribban lesznek ezek a piálások.

2016. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem vagy házisárkány, csak sok itt az önző, felelőtlen puhap...cs, akinek se kutyája se macskája, aztán majd egyedül pusztulnak meg a nagy szabadságukban, ha már azon is felháborodnak, hogy valaki megkérdezi tőlük mi van velük :) Aztán meg sírnak, ha csak a Marok Marcsi marad nekik.
2016. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Majd megtudod milyen akkor aggódni, ha a tizenéves gyereked is a fene nagy szabadságát éli,"


Ki kell ábrándítsalak a tizenévesek 90%-a ilyen... már ennyire rég voltál tini?


Továbbra is fenntartom, hogy 20-25 éve még nem volt mobiltelefon, nem? Akkor megállt a világ szerintetek?


Sajnos a mai embernek már annyira hozzá van nőve a s . ggéhez a telefon, hajlamos vagyok azt hinni, egyesek már fontosabbnak tartják a levegőnél.. mégis miért akkora katasztrófa, ha a mai felgyorsult világban, valaki tart 5-6 óra szünetet, és addig nem lehet telefonon zaklatni?


Én értem h aggódás meg minden, de ha tényleg azért nem veszi fel mert baja van akkor meg mégis van? Egyszemélyes Ramboként a keresésére indulsz az éjszaka közepén?

Vagy mi? Ezzel max magadat b .szod fel mert értelme nincs.

2016. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!