Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene kicsit változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Hogyan kellene kicsit változtatni magamon, a viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Veled volt olyan, hogy érezted mikor kell változtatni magadon belsőleg, hogy elkerüld a problémákat és el ne veszítsd a párodat?


Túlságosan indulatos vagyok, nagyon hamar kapom fel a vizet és borulok ki olyan apróságokon, amiket csak később tudok megbánni.

Teljesen kiborítom magamat is és a barátomat is, amitől csak egyre feszültebbek leszünk mindketten.

Mondjuk egy példa, amin sokszor veszekszem, az a takarítás.Az a legnagyobb mániám, amivel nincs gond, megcsinálok bármit, de egyszerűen a barátom nem ilyen.

Idegesít, hogy nem képes vigyázni a tisztaságra.

Ezen sokszor kiakadok.Az is bánt, hogy mostanában újra eljár egyedül a társaságával bulizni.Nem féltékeny vagyok, soha nem adott ilyesmire okot, csak piszkál, hogy elmegy.Vannak okok, amik miatt együtt nem mehetünk sehova.Nem vagyok az anyukája sem, hogy megtiltsam, de hiába mondom el neki, hogy rosszul esik, hogy egyre többször csinálja, jobb volna ,ha nem tenné ezt túl gyakran és inkább megvárná, mikor együtt mehetnénk valahová. (talán ez már gyerekes dolog, de ha zavar..)

Már nem tudom, vele van a baj, vagy inkább velem, hogy ennyire gőzölök mindenen..


Hogyan legyek lazább?

Tudom, hogy következménye lesz annak, ha minden miatt így megsértődök, sok más dolgon is.

Ezt épeszű ember nem fogja sokáig eltűrni, ezzel is tisztában vagyok.

20L



2016. máj. 11. 18:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Miért,emiatt vége lett a kapcsolatotoknak? :(


Tényleg igyekezni fogok,meg azon is engedek,hogy menjen szórakozni,hiszen a bizalom nálam nem kérdés,nem ad okot a féltékenységre sem. :)

Csak már nem akarok veszekedni,elismerem és tudom mik a hibáim,igyekszem szórakozottab és spontán lenni,azt szereti,csak eddig nem olyan voltam.

2016. máj. 11. 22:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogy, nem emiatt lett vége, csak emlékszem, nekem is volt ilyen korszakom, amolyan takarító démon-féle.:))))))

Aztán megtanultam, hogy kis dolgokon nem veszekszem soha többet.

2016. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én sem akarom csinálni a fesztivált,még a végén teljesen elzárom magamtól és megutáltatom magam.Nem lenne jó vége. :) Köszi a választ.
2016. máj. 11. 23:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Okos lány vagy te, megoldod úgyis. :)
2016. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!