Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm valójában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm valójában mit szeretne?

Figyelt kérdés
Ma azt mondta, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk a nyitott párkapcsolatot, ő más férfiakkal, én más nőkkel, ki mit akar, azt csinál, mégis együtt maradnánk.. Szerintem ez nagyon rossz ötlet, én pl más nőhöz hozzá sem tudnék úgy nyúlni, és szerintem ez a kapcsolatunk végét is jelentené.. Szerintem rossz ötlet,és mondtam is neki, de még nem mondott rá semmit.. Lehet hogy csak én vagyok túl merev az ilyen dolgokhoz? 1 éve vagyunk együtt

2016. máj. 13. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
te szerelmes vagy, ő ez alapján nem hinném, hogy az.. nem vagy merev, teljesen normális a reakciód és nála van a gond
2016. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Más mentalitásúak vagytok, ráadásul a barátnőd ribizliskedik. Az nem kapcsolat ha mindenkivel összefekszik. Valószínűleg te lennél a biztos pont az életében, akit lehet mutogatni, hogy kapcsolatban van. Nekem ez szakító ok lenne.
2016. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 omba ***** válasza:
100%

1 évet voltatok együtt.

Biztos vagyok benne, hogy neki már van ötlete, kivel is?

2016. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha csak így egyik pillanatról a másikra jutott ez eszébe a barátnődnek, akkor valószínű, hogy ott már van valami gond. Vagy te nem nyújtasz neki eleget a szexben, vagy már unja a kapcsolatotokat, vagy már talált is mást, akivel szexelni akar.
2016. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nekem szeretne jót, hogy több szex legyen az életemben.. Nem tudom, hogy van e már konkrét kijelöltje,az ötlet onnan eredhet, hogy nekem többször van kedvem a szexhez, mint neki..
2016. máj. 13. 10:49
 6/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem te vagy túl merev ehhez. Vagy nem gondolta át komolyan, vagy már nem érez szerelmet irántad,vonzalmat.

Szerintem ha az ember jobban belegondol, hogy milyen is az, ha a kedvesét átengedi egy másik személy karjaiba, akkor jó eséllyel nem rájön, hogy nem helyes.

Egy ilyen "kapcsolathoz" ketten kellenek, keressen másik srácot, aki majd ezt viszonozni akarja.

2016. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ~OnLány~ ***** válasza:

*jó eséllyel rájön, hogy nem helyes.


Ugyan már, ez rossz kifogás. Hiszen ha neked ezzel nincs problémád, hogy neked nagyobbak az igényeid, akkor ne ő parázzon helyetted.

Ha ez neked gond lenne, szerintem szóvá tetted volna.

Beszéld le és nyugtasd meg, hogy neked erre nincs szükséged, és nem tudnád ezt vele megtenni, nem is szeretnéd. (persze ha tényleg ezt akarod)

2016. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, ez nagy kamu... Ha neked akarna jót, és amiatt hozta volna ezt fel, hogy te jobban kielégülj, mert az ő étvágya kisebb, akkor azt mondta volna, hogy te szexelj nyugodtan más lányokkal! Ő nem akarna más férfiakkal szexelni abban az esetben :D
2016. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sem volt problémám a szexel, igaz hogy én többször szeretnék szeretkezni, de ezt az is ellensúlyozza, hogy sokszor neki nincs kedve hozzá, és van úgy, hogy úgy szexelünk, hogy közben ő nem is élvezi, nem is akarja.. Én eddig ezt nem tudtam, de így nekem sincs hozzá kedvem, mert a szex szerintem nem kényszer egy kapcsolatban, ő viszont szerintem a kötelességének érzi..
2016. máj. 13. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez most lehet, hogy indiszkrét kérdés lesz, és úgy érzed, semmi köze a kérdésedhez, de muszáj feltennem, és ha megválaszoltad, el is mondom, miért:

A barátnőd mennyire élvezi a szexet? Szokott lenni orgazmusa?

2016. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!