Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm valójában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm valójában mit szeretne?

Figyelt kérdés
Ma azt mondta, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk a nyitott párkapcsolatot, ő más férfiakkal, én más nőkkel, ki mit akar, azt csinál, mégis együtt maradnánk.. Szerintem ez nagyon rossz ötlet, én pl más nőhöz hozzá sem tudnék úgy nyúlni, és szerintem ez a kapcsolatunk végét is jelentené.. Szerintem rossz ötlet,és mondtam is neki, de még nem mondott rá semmit.. Lehet hogy csak én vagyok túl merev az ilyen dolgokhoz? 1 éve vagyunk együtt

2016. máj. 13. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hülyeséget mondok (majd a lányok vagy megcáfolják vagy megerősítik)de én azt vettem észre h a legtöbb lánynak nagyon nagy igénye van a szexre és ha nem akarják az azért van mert nem érzik jól magukat.Tégy meg mindent azért h kielégüljön ujj, orál addig míg orgazmusa nem lesz.Ne sajnáld az időt és ne légy önző. Ha az aktus túl rövid és korai magömlésed van és ezzel nem tudsz mit kezdeni és ő olyan tipusú hogy ez neki nagyon fontos akk van 1 rosz hírem (: De erre kevesebb az esély 19F
2016. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem mondasz hülyeséget, nőként meg tudom erősíteni. Elég kevés aszexuális nő van, a legtöbben imádják, vagy legalábbis imádnák a szexet, hogyha élveznék. De sajnos a női oldal macerásabb a szex terén, mint a férfi, az orgazmust a legtöbb nőnek tanulnia kell (ezáltal a férfinek is tanulnia kell, hogy okozzon gyönyört a nőnek), de már eleve a szex élvezete is sokaknak tanulási folyamat. A nőkben általában több a gátlás, több a komplexus, erről sok férfi egyáltalán nem tud, vagy nem veszi észre, vagy nem tudja kezelni. Így ok-okozati jelleggel szép lassan a nő teste megszokhatja, hogy a szexet neki nem kell élveznie, mert az nem arra való, nagyon sokan alárendelik magukat a párjuknak, és csak azért van szex, mert a másiknak igénye van rá.

21N

2016. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!