Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kapok soha ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok soha ajándékot?

Figyelt kérdés

Csak én fogok ki ilyen pasikat?

Se szülinap,se névnap,se karácsony,soha nem kapok ajándékot a páromtól.Nem kell nagy dologra gondolni,egy csokinak is örülnék,de mindig csak azt hallgatom,hogy "venni akartam,de..."

Az exem is ilyen volt.

Nem értem,nálunk a családban ez alap volt mindig!


2016. máj. 15. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés,csak te fogsz ki ilyeneket valószínűleg.

Nekem most van egy csaj akivel munka ügyben találkozunk néha,igazából jókat beszélgetünk és baráti a viszony.

Sokat segített, és ezért múltkor vittem neki egy virágot,hálából amiért segített és kedves volt velem.

24/F

2016. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam is,nálunk a családban ez alap!

Persze hogy szoktam venni!

2016. máj. 15. 10:02
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen emberrel dolgom. Szerintem neveletlenség, mert másra (saját magára) nem sajnálja a pénzt. Én egy kicsit morcosabb kedvemben igenis megmondtam neki, hogy emiatt nem teljesen érzem magam kapcsolatban. A szüleim 30 év után is gondolnal a másikra, nem milliós értékű dolgokra kell gondolni, hanem egy kis csokira, egy szál virágra... Apró figyelmesség. Ekkor észbe kapott, de kellemetlenül éreztem magam, hogy ilyenért szólni kell. Nem szívesen tettem, de nyomta a lelkemet. Én mindig készültem neki valami aprósággal. Most figyelmesebb lett, hogy megbeszéltük ezt, tényleg elgondolkodott rajta. :) Szerintem te is próbáld megbeszélni vele, ha nem változik, akkor egyszerűen smucig.
2016. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én mostani párom is ilyen.., annak ellenère ,hogy én mindig meglepem őt.És pontosan úgy van, ahogy az utolsó hozzászóló is írta, smucig. Magának egyfolytában vesz valamit, mint valami gyerek, ráadáusul neten.Tehát folyamatosan kapja a kis csomagocskáit postán.Nincs olyan hét, hogy ne kapna!

Én még nem szóltam neki, hogy mennyire rosszul esik, hogy legalább a szülinapomon gondolhat a rám, vagy valentin napra egy szàl virág.-mert nekem kínos.

2016. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A születésnap nem védhetô, de pl. névnapot nem mindenhol szokás ünnepelni, szóval az simán benne lehet a pakliban, hogy egy pasi egyszerûen olyan családban nôtt fel, ahol ez nem szokás, és ezért fel sem merül benne, hogy neki tudnia kéne a te névnapodat, és olyankor még akár ajándékot is venni.


Karácsonyt se feltétlenül ünnepel mindenki (ha pl. nem keresztények, akkor simán elképzelhetô), de ott azért nehezebb elképzelni, hogy ne legyen tisztában, hogy ilyenkor szokás balami ajándékot adni.

2016. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Én még nem szóltam neki, hogy mennyire rosszul esik, hogy legalább a szülinapomon gondolhat a rám, vagy valentin napra egy szàl virág.-mert nekem kínos."


Mert végsô soron minek is ôszintén kommunikálni egy párkapcsolarban, az csak a hülyéknek való...

2016. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!