Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szakit velem mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szakit velem mindenki? Nemreg hagyott el a parom, a kisfiunkkal maradtam egyedul. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatomban szakitanak velem, miert nem lehetek boldog 35 evesen ?
2016. máj. 15. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Hát, egy idegbeteg liba már nekem sem lenne nő a szememben, és nem kell a hormonokra fogni, mert minimális odafigyeléssel lehet tenni ellene.

Persze, könnyebb emögé bújni. Hát, ez van, igaza van az exednek.

2016. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 te mit tettél ellene, mikor terhes voltál?
2016. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az annyira jó kérdés, ilyenkor mire vársz igazából kedves kérdező? elég költői kérdésnek tűnik ez, nem mondasz semmit, de sztem választ se vársz, csak vkivel beszélgetnél igazából azt érzem, vkinek, akinek ki tudod adni magadból a dolgokat, esetleg több vkinek. Annak már úgy lenne értelme, és akkor ők pontosan megmondják, h te mit rontottál el, meg mit nem. :)
2016. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tessék!A 11 rá a példa,mondom hogy köcsögök!
2016. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!