Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nêha nem tud elmenni szex közben. Az én hibám lehet?

Figyelt kérdés

Ha reggel csinaljuk sose megy el, ezért reggel nem is szoktuk, pedig én szeretném csak így nekem is rossz.Heti 4-5x legalább van szex, de max 10-15 percig tart (néha előjátékkal együtt), ami nekem kicsit kevés ezért szoktam kérni, hogy legyen második menet, csak akkor meg ált.egyáltalán nem megy el. Tegnap is így volt és állandóan lelankadt.Próbáltam szájjal, kezzel, mellel, mindenhogy felállítani, de ha sikerült ahogy betette újra ugyanaz történt. Ilyenkor mindig magamat hibáztatom, mert úgy érzem nem kiván, nem vagyok neki elég jó, vagy valamit rosszul csinálok.

Még csak 23 êves, nem pont ilyenkor kellene jobban bírnia? Szerintetek én rontom el a dolgot?


2016. máj. 16. 12:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mire jó a sport? Ez most ugye nem komoly kérdés?

Állóképesség, szó szerint és erőnlét.

2016. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem kell kiforgatni a szavaimat, mintha nem tudnám mire jó a sport, természetesen az egészségre.

De mivel nőből vagyok, nem tudtam eltalálni, vajon mi köze van a sportnak a jobb teljesítményhez.

Mivel zárójelben még az is oda van írva, hogy kezdjen kézisúlyzózni, mi köze van ennek ehhez, erre voltam kíváncsi.

2016. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves OnLány, én nőként adtam neked választ, igaz idősebb vagyok kicsivel nálad. :)
2016. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

szakadok én is ettől... akár erekciós probléma, akár kommunikáció képtelenség, páran mindig előhozzák a sportot.

Itt nem AZ az állóképesség a probléma.

2016. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ugyanez volt sajnos, ő is 23 éves...puha volt és lelankadt mire akcióra került volna a sor,pedig kézzel-szájjal mindenhogy próbáltam. Az aktus nálunk is 10-15 percig tartott.


Sajnos mi nem tudtuk megbeszélni, pedig tudta nagyon jól, hogy ezért nem gúnyolom ki, nem fogom felemlegetni és ország-világ előtt kikürtölni, hanem ha kell segítek neki és mindenben mellette állok, és nem is kell egy ideig szexelni, hanem szépen kibeszélni magából mire vezethető vissza a probléma. 2 dolgot sikerült csak elcsipnem egy-egy félmondatban, az egyik egy nagy csalódás volt,ahol végül a csaj porig alázta (gondolom ebből kifolyólag ijedt meg az ágyban,mivel elég magabiztosan közeledtem felé), a másik, hogy nehezen lehetne majd gyerek ha szeretné(nk).


Ez a második szakítás előtt derült ki, és mivel nagyon nem akarta megoldani ezt a problémát, sőt még beszélni sem volt hajlandó róla, fájó szívvel de elkellett engednem sajnos. (Pedig számomra Ő volt a tökéletes,és ezt tudta jol) De mivel a kommunikáció 0 volt, nem lehetett így folytatni...

2016. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha a második nem megy, ami bizony elég gyakori és semmi baj sincs vele, akkor nyújtsátok el az elsőt. Mielőtt ő elmenne, lassítsatok, akár álljatok meg teljesen, közben ő masszírozhat, izgathat téged. Nehogy már ez legyen a megoldhatatlan feladat...!
2016. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A rendszeres sport nem csak az állóképességet, hanem a tesztoszteronszintet is növelheti, ami meg fokozza a nemi vágyat.
2016. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De tény, hogy én sem a sportot tartanám megoldásnak, hanem tartsd tiszteletben az ő étvágyát, és inkább növeljétek az előjátékot.

A 7-es egyébként szépe összeszedte, hasznos választ adott.

2016. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vagy más kimeríti a tartalékait, vagy a srác önkezével... ezt gondold át...
2016. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az elsőn túl hamar a másodikon meg egyáltalán nem? Hát hogy van ez?:D

Tessék játszani. Megadni a módját az egésznek ne csak hűbelebalázs módjára csitt csatt és kész is aztán az egyik a fáradtságtól a másik a kielégületlenségtől piheg az ágy sarkaiban.

Az fiúk gyakran félnek, hogy minél tovább húzzák az agyát annál hamrabb fognak majd elsülni. Annyira félnek, hogy beképzelnek maguknak ilyen tapasztalatokat is. Pedig ennek pont az ellentéte szokott történni. Nincs behatolás, nincs orál, nincs ránciblás, de még csak ciciközé szorítás se. Amikor már majdnem agyvérzést kaptok egymásért akkor engedtek a vágyaknak. Még ha 10 perc után véget is ér, mindketten készen lesztek attól a forró 10 perctől. Mivel előtte volt vagy 30 percnyi előjáték.

2016. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!