Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

A párom nyíltan kimondta, hogy semmi nem tetszik rajtam neki, és hogy az a szerencséje hogy munkába menet rengeteg olyan nőt lát aki az esete, mert megdöglene ha sose láthatna olyat ami legalább tetszik is neki, és az a napja fénypontja.

Nem veszekedés alkalmával mondta, így nem indulat volt. Nem vagyok kövér, 165 cm, 52 kg, de elég széles csípőm van, illetve a lovaglás miatt elég izmosak a combjaim,12 év úszás után pedig a vállam, hátam sem a legvékonyabb.viszont nem vagyok aránytalan.. Hiába állnék neki fogyni, sosem lennék mondjuk olyan alkat, mint Palvin Barbi. Elég rosszul esett amit mondott, azóta a sírás kerülget minden együttlétünkkor...


2016. máj. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek után nem is értem, számodra ez miért kérdéses

ne hagyd magad megalázni, keress olyat aki értékel

2016. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a pillanatban otthagytam volna, amint ilyet mond. Akkor legyen olyan nővel, aki az esete. De gondolom az olyan nők meg nem az ő szintje...
2016. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt férfiként mondom, hogy nagyon gáz.

Oké, hogy őszinte volt, ez értékelendő. Na de akkor miért van veled? Sírhatsz, úgy könnyebb. De nem fog segíteni. Itt változtatni kell.

2016. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondta az exem. Én sportos, vékony voltam. De neki nem tetszett, hogy gömbölyű a csípőm, meg "kicsi" (arányos) a mellem. Ezért megcsalt egy alacsony dagadt nagy mellű ribivel (aki mindenkivel összefeküdt az ismerősök közül).

Szerencsére szakítottunk.

2016. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi koverebb mint te, ezen ne aggodj. Azt viszont nem ertem hogy minek alazod magaat meg azzal hogy tovabbra is egyutt vagy ezzel a potssel.
2016. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abban a szent másodpercben szakítottam volna. Nincs az az enyhítő körülmény, ami menthette volna a szituációt. Megalázó minden egyes tovább, de még az eddig eltöltött másodpercek is.
2016. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es te mit szeretsz rajta? En szakítanak vele... Ilyet nem lehet mondani.
2016. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ÉS ő milyen???? Ezek alapján..

Ne hagyd magad! Valaki a sportosokra bukik.

2016. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!