Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus női viselkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női viselkedésre vall, ha egy nő veszekedés közben folyamatosan megy a férfi után, mondja és mondja, de a férfi hiába kéri, hogy fejezd be, a nő csak mondja a magáét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 21:28
1 2 3
 11/23 ~OnLány~ ***** válasza:
76%

Hát van ez így nálunk is, bevallom. :D

Irtóra, de nagyon idegesít, mikor csak mondom és mondom, ő meg cseszik rá, vissza sem válaszol..(jó, tudom, mert apróságon akadok ki.)

Na nekünk meg ez az idegesítő, ez meg tipikus pasis viselkedés.

2016. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2%
Az, női viselkedés. Ilyenkor le kell csapni őket, mint a taxiórát. :D Na jó nem, de minimum mély torkos pipát adni nekik, hogy kussoljanak már el. :D
2016. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, de ne zavarjon.
2016. máj. 17. 00:17
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Már amelyik, bár ilyen lenne a barátnőm, tőle meg azért mászok a falra, mert nem mondja el a bajait, úgy kell kitotóznom.
2016. máj. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%

Még egy ellenpélda: Nálunk is a barátom ilyen.


Meghallgatom én és válaszolok is, de ha nagyon mérges egyszerűen nem lehet leállítani.

2016. máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem hinném. Vagy pedig nem vagyok tipikus nő. Soha nem szaladtam a férjem után magyarázva, az elmúlt 12 évünkben.. Szóval akkor vagy én vagyok a kivétel, vagy ez megint egy idióta általánosítás csak.
2016. máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyfajta.
2016. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Előző párkapcsolatomban sajnos így viselkedtem, a mostaniban viszont egyáltalán nem.

Az ok: az exem soha nem foglalkozott az érzéseimmel, igényeimmel, problémáimmal, hátat fordított, ha beszélni szerettem volna vele, ezzel felhergelt és tehetetlenségemben hisztizni kezdtem, mindenáron el akartam érni, hogy vegyen figyelembe.

A mostani párom elsőre is meghallja, ha valamit jelezni szeretnék neki, így marad a higgadt, normális megbeszélés.


Mostanra megtanultam, hogy az ilyen erőltetett "megbeszélés" egyáltalán nem célravezető, mindkét fél hibás benne. Én abban voltam hibás, hogy nem szakítottam az első alkalommal az exemmel, amikor hátat fordított nekem. Tudom magamról, hogy nem szokásom minden csipcsup ügy miatt problémázni, csak akkor szólok, ha valami tényleg zavar, rosszul esik, akkor viszont elvárom, hogy a másik képes legyen meghallgatni és figyelembe venni. Ez egy párkapcsolat alapja. Aki erre nem képes, azzal nekem nincs dolgom.

2016. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#12 Azt a taj paraszt mindenedet....ill betonparaszt választhatsz.


Nem tipikus női viselkedés. Igazán idióta aki itt kitört magából,hogy miért nem hallgatod meg stb...bírálattal.


Ugyan is tényleg vannak uralni vágyó típusok,illetve a bolhából is elefántot csinál effekt...tehát van aki csak menekül mert már idegileg szétzúzza a másik a bagatell légből kapott problémáival.

2016. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

"tehát van aki csak menekül mert már idegileg szétzúzza a másik a bagatell légből kapott problémáival"


Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy olyan társsal legyen kapcsolatban, akinek a működését képtelen elviselni. Ebben az esetben megoldás a szakítás (vagy mondjuk ha van egy kis önismerete valakinek, össze se kell jönni), de az nem megoldás semmire, ha a kapcsolaton belül rosszul reagálunk a másik fél működésére, az csak újabb problémákat generál.

2016. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!