Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és szerelmes lettem egy 16 éves lányba és ő is belém. A lány egy igazi szőke bombázo. Most szinte fáj a szívem utána nem tudom feledni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párom akivel csak a gyerek miatt vagyok.
2016. máj. 16. 21:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9%

"Egyébként meg a plátói szerelem is lehet szép."


Hát az tényleg lehet az! :D

(Ja, nem egészen.)

2016. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%

Egy ideig felment bennem a pumpa, amikor a random kérdések között hasonlóra akadtam, mert úgy gondoltam, hogy itt az emberek rosszat tesznek másnak. Annak, aki szereti őket. De már jókat kacarászok, mert rájöttem, hogy az ilyen kérdezőfélék szenvednek a leginkább. :,D

Ki mint vet, úgy arat. Hahaha :D

2016. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értem h egy érett(ebb) férfi h lehet szerelmes egy még gyerekbe?

Annak se lehet korához méltó esze...mert nem hiszem h a lány túl érett

2016. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Az,hogy egész nap áll tőle nem jelenti azt,hogy szereted.

Kicsit az agyadat is használhatnád a szerszámod helyett.

2016. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%
Lanyok nekem nincs gyerekem irjatok
2016. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jobban teszed ha elfelejted azt a kislányt, tény, hogy vannak ellen példák de nagyon ritkán alakul ki értékelhető kapcsolat abból ha egy felnőtt legyen az férfi vagy nő egy tinivel kezd ki. Meg arra sem árt gondolni, hogy azért a gyerekért felelősséggel tartozol és nem éppen jó példa ha azt látja, hogy az apja ott hagyta az anyját egy nála 10 évvel fiatalabb nőért. Ha meg netán a gyermeked lány olyan szempontból is belegondolhatsz, hogy éreznéd magad akkor ha 16 éves korában egy nála 10 évvel idősebb férfival akarna együtt lenni akinek párja és gyereke van.

Elsősrban gondolt át ezeket a dolgokat.

2016. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
A lány szülei meg biztos támogatnának ;) Fantasztikus hogy felnőtt 26 éves fejjel egy gondolkodásra képtelen bolond vagy. A lány csak 16 éves fogd fel. Nem hiszem hogy szerelmes vagy...talán túl gyorsan "választottál" és egy fajta kapu zárási rohamod lett. Szedd össze az agysejtedet..NEKED MÁR CSALÁDOD VAN INKÁBB TÖRŐDNÉL VELÜK AZ A LÁNY MÉG 16 ÉVES MÉG TANUL . Büszke lehetsz magadra hogy a szexuális vágyaidra azt mondod hogy szerelem és erre még utaltál is " szőke bombázó"
2016. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
83%
Verd ki rá és hopp ,máris elmúlik az a nagy szerelem iránta!
2016. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Thomika20 ***** válasza:
10%

Mondjuk az ő esetében még egyet is értek, de a többiékében nem. Sajnos ez a világ elfajzik már nagyon.

Ócsároljátok nyugodtan a felnőtteket, majd 10-15 év múlva rájöttök arra, hogy az ilyen idősek miért 16 évesekre buknak. :)

2016. máj. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Thomika20 ***** válasza:
42%

És nem, nem mindenki a szexre. Amúgy meg a szülőknek nincs joguk beleszólni a gyerek életébe. Nem mindenki van rossz hatással a gyerekekre, aki azt hiszi, hogy egy felnőtt csak szexet akar, akkor nézzen szét a retardált, egy idős korosztályába a lányának. Ugyan olyan pina hajcsár büdös kölkökkel van teli.

Én speciel nem hajtok szexre, okkal, de tessék, úgy is névtelenül vagyok.. impotencia gondjaim vannak...

Szarok a szexre magasról jelenleg. De egy korabeli srác hamarabb akarja megdugni és menni a következőhöz, mint egy 25 éves. Az foggal, körömmel harcol érte, ha kell.

Továbbá 35 éves korig ideális a gyerek vállalás is, szóval rá is ér. Simán, ha tud várni 10-15 éves, akkor megvárja hogy lány 22-24 éves legyen.

És az, aki meg azt mondja, hogy egy "lánynak még élnie kell", hát szerintem javában az az undorító ember. Mert igazatok van biztos, 8-10 emberrel dugassak meg magát, mint hogy egy tisztességes mellett megálljon :)

Brávó, magyar társadalom, ha megélem, 10 év múlva szeretnék rajtatok nevetni, akik ma szidtok minket, holnap már ti fogtok itt sírni :)

2016. máj. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!