Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és szerelmes lettem egy 16 éves lányba és ő is belém. A lány egy igazi szőke bombázo. Most szinte fáj a szívem utána nem tudom feledni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párom akivel csak a gyerek miatt vagyok.
2016. máj. 16. 21:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

"Amúgy meg a szülőknek nincs joguk beleszólni a gyerek életébe."

Aha, persze. Majd akkor is legyél ezen a véleményen, amikor a 14 éves gyereked mindenből bukásra áll és a legfőbb gondja az, hogy honnan szerezzen piát a hétvégi buliba.


"És az, aki meg azt mondja, hogy egy "lánynak még élnie kell", hát szerintem javában az az undorító ember. Mert igazatok van biztos, 8-10 emberrel dugassak meg magát, mint hogy egy tisztességes mellett megálljon :)"

Nem azt mondtuk, hogy dugassa magát szét, de 16 évesen csak élje a tinik életét, ráér azzal még, hogy belekóstoljon a felnőttek életébe. A kérdező rá az élő példa, hogy miért nem jó korán elköteleződni. 26 éves, párja és gyereke van, erre meg most jön rá a kangörcs és ennek ellenére itt lobbizol amellett, hogy teljesen rendjén van az, hogy felnőtt férfiak tinikkel akarnának összejönni. Felnőtt létére nem tudott kitartani a barátnője mellett, csak a gyerek miatt van vele. Akkor szerinted egy 16 évesre lehet alapozni? Mert szerintem k*vára nem.

2016. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
60%

Majd rájövünk miért ilyen fiatalokat nézegettek magatoknak?!

Pfff...rájöttünk. te impotens vagy, korodbeli nőknek kell a szex meg a gyerek, a kérdezőnek meg túl sok egy felnőtt kapcsolat.

A többi "vén" aki tinikér sóvárog, vagy ugyan ez a probléma mint az itt felsoroltak, vagy szimplán jobb feszesebb testre vágynak...és minden esetben agyilag nincsenek a korukhoz érve. Plusszbegy 16 éves te nevelsz fel...úgy táncol ahogy te fütyülsz....egy darabig.

Amíg ránem jön h te beteg vagy, és mégfiatalabb csaj után nézelődsz, vagy h ő akar egy jóképű fitt fiatalt

2016. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem beszélve arról h a tini lány is egyszer felnő és akar gyereket ;)


Sose fogom megérteni...elítélem ezt és betegnek tartom az ilyen embert

2016. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok !

Igazatok van. Úgy érzem ezt hogy az ő közeledését engedtem nagy hibát követtem el .

Csak a közös gyermek számítania kell nekem. Még akkor is ha sok sok éve nagyon rossz a kapcsolatom a párommal.

Sok mindent megtettem a páromért .

Sokan úgy vannak az életben hogy nehezen tudnak valamit is elérni az életben .Nekem ez már fiatalon is össze tudtam hozni sokat mentem hogy minden meglegyen . (ház,pénz ....stb.)

Tudjátok neki minden ingyen volt mégsem ért sz...rt sem !

Rájöttem hibáztam és sem ezzel a tini lánnyal sem mással nem szabad . Ha én nem is vagyok boldog legalább a gyermekem legyen az .

2016. máj. 17. 13:55
 25/33 anonim ***** válasza:

Helyes felnott vagy viselkedj szulokent

Tiniket hagyd a tiniknek

2016. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Thomika20 ***** válasza:
22%

A te részedről igen, hiba. De attól mert gyereked van, még nem biztos hogy az a nő illik hozzád, akivel gyereket nemzettél. Mindkét bátyámnak úgy hozta az élet, hogy szét mentek a párjuktól:


Az egyiket folyamatosan csalta a barátnője, úgy hogy bátyám erről nem is tudott. Egyszerűen ez volt neki a jó, a fontos.

Bátyám állandóan dolgozott, alig volt itthon szinte, de akkor mindig vele volt. 6 vagy nem tudom pontosan hány évig szopott a nő mellett. Nem mindenki való egymáshoz.

Azért mert nem jött össze, még mással összejöhet. De mivel gyereked van, te tényleg inkább olyannal próbálkozz, aki 20-25 éves inkább.

Mindkét bátyám boldognak tekinthető párkapcsolatban élnek jelenleg. Egy-két nézet eltérés van, de az szerintem nincs hogy soha, sehol ne legyen.

Fiatalabbik bátyámnak 14 éves házassága ment tönkre. Szóval inkább szenvedsz és leamortizálódsz a mostani mellett, mint hogy boldog lehess mással?

Attól mert nem a gyerekeddel lennél, még boldoggá tehetnéd, attól, mert nem vele élsz.

2016. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Thomika20 ***** válasza:
0%

Amúgy visszatérve, nálam az impotencia inkább agyban dől el. Nem mondtam, hogy teljesen az vagyok, hogy nem működik aminek kell :)

Volt barátnőm, napi szinten volt szex köztünk és amennyire kellett, annyira mindig ment a dolog.

Csak vannak különbségek ember és ember között...

Én azóta sem akartam senkit magamnak igazán.

Amúgy sem igénylem a társaságot annyira, mindig is egyedül voltam, jobban is szeretem. Legalább nincs az, hogy valaki a nyakamon ül és le akar húzni anyagilag.

Mert elég sok nő erre hajt az olyan pasiknál, akiket nem találnak helyesnek. Mert azoknál kb az van, hogy mi van a zsebben.

2016. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz !

Csak nem akarom hogy a gyermekem lássa majd meg azt hogyha idővel lessz is egy lány hogy apa boldog most de a anya meg sehol. A párom szeret engem de én már rég nem . Sok olyan dolgot tett az életben amivel összetört. egy pl : amikor az én anyámnak ment.

2016. máj. 17. 14:20
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem felejtsd el. Megoldani nem próbáltad a kapcsolatot pl terápia segítségével azzal akivel gyereket vállaltatok??

Minden kapcsolatban van fellángolás más iránt, de elmúlik. dolgozni kell rajta. Könnyű méhecskeként virágról-virágra szállni, az a felnőtt dolog ha az eszedet használd és a farkad és vállalod a tetteid után a felelősséget.

16 éves! 10évvel vagy idősebb, sose fognak a szülei szeretni, ez garantált. Mire ő esetleg végez az egyetemen vagy dolgozni fog, te már 36 leszel. Mikorra leérettségizik vagy egyetemre megy te már 30 leszel és az ő korosztálya fogja lecsapni a kezedről!

Most még persze hogy szép, szülők lízingelik az életét, tengernyi ideje van magával foglalkozni. Aztán őt is meguntad amikor szül egy gyereket és nem lesz olyan a teste mint volt. Erre a szintre kéne eljutnod hogy a szépség nem minden.

Pár hónapnál többet nem kapsz tőle, hidd el. Előtte még az élete, nem fog lehorgonyozni veled az tuti. Leérettségizik elmegy egyetemre 2-4év múlva és a fejedhez vágja hogy élni akar. Körülöttem a 16-18évesek mind ezzel az indokkal szakítottak a pasijukkal.

2016. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szia megint!

Látom kezdesz észhez térni! :)

Szóval én ismerek 3 ilyen tini-felnőtt kapcsolatot, mindegyiket "végig kísértem".

Valóban az történt az egyiknél h gyereket szült annak a pasinak aki 11évvel idősebb volt nála, de 17-20 éves koráig végig csalta a saját korosztályával. Most már nem tartom velük a kapcsolatot annyira szóval nem tudom h csalja e még.

A másik 2-nél az egyik 20, a másik 23 évesen jött rá h még élni akar, és h már nem olyan helyes a pasija mint volt...fiatalabb tetszett neki.


A feleséged/gyereked anyja:

Ha próbáltad helyrehozni a kapcsolatot, de nem sikerült, sajnos lehet tényleg jobb lenne külön válni, DE jól gondold át h nem csak ez a kislány kavart be az érzéseidnek, hanem valóban nem működik. És vedd figyelembe, h egy gyerek rengeteg stressz mindkettőtöknek, ami a veszekedések alapja lehetett...ha szereted egy kicsit is, próbálkozzatok, ha egyáltalán nem szereted, akkor is beszéljetek erről, de ne csak a gyerkőc miatt maradj vele, mert annak nem lenne boldog vége sajnos!


És semmiféleképpen ne tinilányt nézz ki magadnak, mivel a felfogása, sem olyan mint egy felnőtté! Kapcsolatban gyerek lesz...


Az impotensnek#:

Az h kívánod vagy nem kívánod ("agyban dől el") nem impotenciának hívják!

Te akkor ne ezzel érvelj! H impotencia miatt vagyok fiatal lánnyal...szimplán a lányokra áll fel neked.

Gratulálok ez ha a törvény szerint nem is, de a valóságban valamiféle pedofília...

Vagy meleg vagy? Az más...


Az aki egy lánnyal tud párkapcsolatot folytatni, annak valamiféle szpichés baja van!

Vagy a maga ínyére akarja nevelni,vagy felsőbbrendűnek érzi magát mellette.

A komoly, érett nők mellett komoly kapcsolat várja, amire nem kész (ami valjuk be elég gáz 25 év felett)

Vagy az anyjával van gyermekkori "traumája": elnyomta, bántalmazta stb stb.


8év max ami elfogadható de 10az már sok...sztem

2016. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!